in ,

Zastřelení Mosese Portilla 🇺🇸

USA: Stále v šetření státního zastupitelství zůstává incident z letošního ledna, kdy 26letý zástupce šerifa okresu Pierce ve Washingtonu Thomas Dolan (3 roky ve službě) zastřelil 22letého Mosese Portilla. Šlo o běžnou kontrolu řidiče na alkohol, při které Dolan spatřil na podlaze krabičku s municí. Vytáhl zbraň a posvítil si na baterkou na pistoli v klíně Portilla (v autě seděl tak blbě kvůli sádře na noze).

Dolan na něj řval, aby položil ruce na strop. V reakci na pohyb horní části těla Portilla vypálil 12 ran, z nichž 7 Portilla zasáhlo (tři byly podle lékaře smrtelné). Matka oběti se od té doby soudí.

Ohodnotit příspěvek

31 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Tohle prostě není v pořádku.. mají špatně nastavené zákony/pravila. Myslím si že to je snad evidentní. Hlavní problém je logicky v tom že má každé tele zbraň i v klíně .. on by to vlastně ani problém nebyl ale policie by musela jezdit v obrněných transportérech nebo rovnou v tancích. Policisté jsou jednoduše řečeno stále ve velkém nebezpečí a proto jednají občas i zkratkovitě.

  2. Demence Američanů nezná konce… A to nemluvím jenom o tom policajtovi… Kterej debil před policejní kontrolou vytáhne kvér nebo začne dělat nějaký picoviny když na tebe míří pistole… Není nejmenší šance být v jakékoliv akci rychlejší než ten kdo na něj míří. Policajt to taky posral, navíc nemá moc dobrej záběr který by ho obhájil…

Nepovedená loupež #15 🇧🇷

Sexy černoška ukáže nádobíčko