in ,

SPJ vs. hooligans 🇨🇿

23.října 2022, Praha, ČR: Před zápasem Slavie se Spartou se chtěla na pomezí Strašnic a Vršovic porvat více než stovka chuligánů obou týmů. Zabránili jim v tom policisté ze Speciální pořádkové jednotky, kteří museli použít donucovací prostředky – zásahové výbušky, teleskopické obušky, pepperbally, či slzný plyn. Oba tábory se policistům podařilo udržet od sebe.

Ohodnotit příspěvek

46 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Kdysi jsem viděl dokument o nejvyhlášenějších hooligans napříč Evropou. Bad Blue Boys, Grobari, Torcida, Delije, atd. Oni tam na první dobrou přiznali, že je fotbal ani moc nezajímá, ale je to příležitost se tam poprat, tak jdou. Pro jedny byl největší životní úspěch, že šli na nějaké basketbalové utkání a udělali tam takovej bordel, až zastavili utkání. Všichni s pohnutými osudy. Jednoho člena vyvedli hoši z konkurence na hrob jeho rodičů nutili ho na něj plivat, a pak ho ojeli do prdele. Je to póvl. Ve starověku se takový chodili realizovat do armády, a tak je velení posílalo do prvních linií jako kanónenfutr.

  2. Dementní opice, jako všichni hooligans. Těmhle lidem evidentně chybí bitva, skutečná bitva, kde se umírá. Ve své stádovité demenci si myslí, že jsou drsný. Přitom jsou jen tupým masem na porážku, které by se ve skutečné bitvě porcovalo jako první. Chudáci. Chcete si něco dokazovat? Jděte do oktagonu, nebo oblíkněte maskáče a jeďte jako dobrovolníci na Ukrajinu. Tam se doopravdy bojuje. Tady si na válku jen hrajete, vy tupý ubohý degeni.

  3. Tady si nemůžu pomoci. Ale kdyby to ti lobitomove organizovali někde na louce za městem. Tak bych jim v bitce určitě nebránil. Nevolal bych ani policii a ani sanitku. Jen at si daj přes hubu když chtějí. Beztak se potřebují někde porvat, tak lepší když tihle navzájem než když do toho zatáhnou někoho kdo jde zrovna kolem.

  4. Jednou jsem byl v Brně na fotbale, jako nestranný fanoušek. Několik brněnských homoklád šlo vyprovokovat kotel hostů, hrála tam zrovna slávka…až začala lítat pyrotechnika, tak se tam těch homoklád hrnulo čím dál víc, stylem „jdu to tam srovnat“. Všechno to chodilo přímo kolem mě. Polovina měla panděro a holou šišku a většina z nich měla výraz, jako když je down po lobotomii. Přišlo mi až divný, kolik z nich mělo tričko MMA Oktagon (proč nemají třeba brněnský dres, když to jsou takoví fanoušci?). Stejně všichni ti krutoři utíkali jak pochcaný holky, jen co se tam objevili těžkooděnci. Tak si říkám, jestli tihle kokoti fandí fotbalu nebo si doma, čekajíce na víkend, celý týden hladí brko při pomyšlení na to, jak tam hází světlici, která možná doletí k nic nečekajícímu hráči, do sektoru normálních fanoušků nebo na hasiče, kteří jsou určitě celí bez sebe z toho, jak tam musí likvidovat bordel po tady těch vykvedlancích. Pochopitelně tohle neplatí jen pro Brno, je to asi všude stejný

  5. Slavie která má jako sponzora hlavního sponzora kapr ligy(jak je to kurva možný?), Sparta která hraje jako vážně hrozně ani koukat se na to nedá ikdyž vezmu v potaz obrovskej součinitel nekoukatelnýho fotbalu … A pak se ještě podívám na ty individua co tam choděj a hlavně co je baví na to představení koukat… Prostě náš fotbal už není o fotbalu ale komedii a rivalitě

Brutálně sražený senior 🇹🇷

Mary Nabokova 🇰🇿