in ,

🇩🇪Německá dívka vs. ruský chlapec🇷🇺

NĚMECKO: Nevím, o co v tom hotelu přesně šlo (možná výměna názorů k válce na Ukrajině), ale prý si vzájemně nadávali – Němka několikrát řekla, že je zkurvysyn a jeho matka je děvka. Rusák ji odpoví, že ji vymrdá. Ona mu řekne „tak pojď, šukej mě“ a dá mu facku.

Můžete kdyžtak upravit překlad, kdo rozumí.

Ohodnotit příspěvek

107 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Ona mu opravdu tvrde nadava- „Tvoje matka te jebe ty zkurvysynu. Co co co chce. Nepujdu odtud, jsi bezboznej zkurvysyn… Tvoje matka je devka. Jednou te jebe tvoje matka, buh zatracenej zkurvysyn jsi… “

  Chlapi se drží a mluví rusky, zrejme nejaka ochranka někde, vypadaji jako Čečenci, ona odmítá odejit, volali posilu, aby ji odvezli, devce delalo skandal dal.

  Ona rika, pod, jeb me. On ji odpovídá “ ich fick Dich AUCH nicht“ Tebe TAKY nebudu …
  Maji ji plne zuby a drzeli se teda fakt dobre. Jediná urážka tam je Suka vyjebana, to je neco jako kurva. Kompliment za ty nervy.

 2. Já to chápu že kdyby se to stalo bílému heteromuži s prozápadními hodnotami tak by po inkasované facce poslušně sklopil hlavu a ještě by se paní omluvil.

  Prostě dívka má zakořeněné v hlavě že si může dovolit cokoliv. Když vidí bílého heteromuže ze kterých kouká jen podřadnost a žádná sebeúcta. Její společnost ať udělá cokoliv špatného ji vždy upřednostní či uchrání před postihem.

 3. Zkopíroval jsem to z jednoho EN komentáře na 9gag:

  Dívka prožila zábavnou noc a udělala spoustu objednávek – ale nakonec odmítla zaplatit.
  Strážníci zavolali policii a dívka s tím zjevně nebyla příliš spokojená, a tak přešla na urážky.
  A na videu vidíte vyvrcholení celé situace – dívka urazí jednoho ze strážců (toho, kdo jí dá facku), zatímco ostatní strážci ho žádají, aby ji ignoroval, protože policie už je na cestě.
  Nebyla spokojená s tím, že její urážky nedělají žádný pokrok, takže si myslela, že zasáhnout ho by byl skvělý nápad – no nebyl. Konec.

 4. Každý kokot, čo sa tu zastáva tej pojebanej feministky je sám buzerant. Skapte Vy zasraté hovná, viete o tom, že tá vymrdaná blondýna a její práva je ten důvod proč ty migranti v Německu jsou ? Stojím na strane chlapa, uzemnil hysterickou čubku a když chceš stejné práva jako chlap nes i stejnou odpovědnost a supr je, že se jí žádní rytíř nezastal. Cením flegmatika na židly, je to chlap a bylo videt, že souhlasil s tým, že si to tá čubka zasloužila.

 5. Německy neumíme, ale trochu tu ruštinu přeložit můžeme:

  Olegu, Olegu, Olegu jdi od ní pryč. Už zavolali policii, čekáme. Prostě čekej.
  – pak dlouho mluví blondýna –
  Olegu, Olegu … Olegu, Olegu, kurva říkal jsem ti nedělej to! Olegu kurva!
  Neprovokuj! Olegu odejdi, odejdi! Odejdi od ni, říkal jsem ti neprovokuj! Nedotýkej se ji…

 6. Když je někdo nevychovaný zaslouží aspoň na prdel. Ať se dělo co se dělo, chlap by ženu mlátit neměl! Měl to ubránit, zkousnout a vyhodit ji ven. Těžko posuzovat mohla by pák dál prudit, nebo zavolat cajty. Po tomhle nejspíš pochopila, že pokud to začala tak nemá provokovat a poučí se do z toho ať je to borec z jakýkoliv země.

 7. No… těžko to nějak zhodnotit. Osobně neuznávám mlácení holek. Na druhou stranu nikdo z nás tam nebyl a tak jistě nevíme jak to všechno začalo. Faktem je, že ona mu vrazila jednu přes hubu a popravdě nevím jak bych se na jeho místě zachoval já. Fyzicky napadla první ona jeho a tak dostala Ruskou výchovnou, která evidentně byla 100% účinná 😀

 8. vždyt je to beztak z části taky ruska. Po pádu nácistů tam znasilnili všechno co chodilo, nebo i mrtvé. Pak některé zastřelili, podřezali. Samozřejmě jsou určitě případy kdy s nimi šli dobrovolně, ale většina spíš bych tipl, že byla znásilněná jako odplata. Pochybuju že je comrade commissaři drželi zkrátka… Prý tam zplodili až 500 000 dětí.

 9. To nie je rusák. Hovorí s prízvukom, ale po slovensky. Asi bude od Košíc. Ona hovorí, že by mal zaplatiť, keď si ju objednal a nechce súložiť, že to je jeho problém. On hovorí, že nezaplatí, že si objednal mrdanie a že čaká na barana. Ona to nechápe a ide k nemu a hovorí mu omrdaj ma čobola a zaplať. To ho nasralo, pretože on chcel barana, tak jej jednu flákol. On si neuvedomil, že keď si v Nemecku objednával mrdanie, že mu pošlú ženskú.

Smrtelný pád v Peru 🇵🇪

Futuristické město 🇸🇦