in , ,

Poslední dovolená 🇧🇷

Tragédie v brazilském státě Ceará, kde 39letý Sergio Murilo Lima de Santana přišel o život po pádu jednoho z nosníků zipline. Sergio si jízdu a okamžik pádu natočil. Na druhém konci ho nahrávala i jeho manželka, která zipline použila chvíli předtím. Sergio zemřel během převozu do nemocnice. Pár byl v Ceará údajně na dovolené kde se rozhodli projet po zip line přes písečné duny.

Nehoda s Murilem byla pátou nehodou, ke které letos došlo na turistických místech v Ceará. O týden později zahynul při nehodě pickupu turista z Mato Grosso a dalších šest lidí bylo zraněno v Duna do Guriú v Camocimu na západním pobřeží státu.

Ohodnotit příspěvek

34 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. dodatečné info z NDR (3 dny):
    Muž zemřel při cestě do nemocnice v důsledku kranioencefalického poranění ( poranění mozku ).

    Rodina obvinila outdoorovou společnost z hrubé nedbalosti. „Zipline byla vyrobena ze dřeva a neměla dobře zakopané pilíře, pouze na úrovni povrchu písku. Celá konstrukce tak nezajišťovala potřebnou pevnost pro ty, kteří jízdu absolvovali.“.

    Klitorisy příště trochu poctivě ten research… a větu – „údajně na dovolené kde se rozhodli projet po zip line přes písečné duny.“ to jako vážně ?? aby se pak Košík mohl chlubit, jaké tu máte dlouhé popisky ??

Sebevražda staré TikTokerky 🇨🇴

Po úderu pěstí do okna vykrvácel 🇮🇩