in

Tahle káva vás probudí 🇺🇦🇷🇺

UKRAJINA: Ostřelování Kyjeva z kraje tohoto měsíce.

Ohodnotit příspěvek

-29 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Je zvláštní že když hodnotíme válečné konflikty tak dokážeme jednoznačně určit která strana je dobrá a která ta zlá .. i když ne každý se stejným výsledkem. Je ale zajímavé že říši zvířat nerozdělujeme na zlé a hodné. Myslím si ale že zvířata mají moc dobrou představu o tom které zvíře je zlé a které to hodné .. princip je snad jasný 🐺 vs 🐐. Z důvodu toho že oddělujeme říši zvířat od lidí a od sebe sama tak nejsme zaujatí a díky tomu máme k říši zvířat neutrální postoj. Pokud vám někdo hází bomby na hlavu tak je asi jasný že ho budete považovat za zlého .. chápu tudíž názor že Rusové jsou zlí ale chápu i názor že USA jsou zlí protože těch bomb bylo taky až až.. kdo je tedy zlí a kdo hodný ? Myslím že všichni co mají rozum asi pochopili že každý máme individuálního nepřítele. Nějaký ten E.T ve vesmíru by naší civilizaci viděl neutrálně tak jako my říši zvířat.

  2. Ukrajina si za to může bohužel sama. Dostala kdysi svobodu, ale výměnou za ní bylo zůstat vojensky i politicky neutrální. Ale to by nebyla Amerika, aby se do nich nezačala srát -viz majdan 2014 a dosazeni proamerické vlády. Pokračovalo to snahami o vstup do EU a NATO. A tady už je k pochopení, že Rusko jako velmoc začalo jednat, protože asi těžko bude trpět za hranicemi americké/nato základny. Válka je jen dusledek dlouhodobého jednání zkorumpovane Ukrajiny, klidně se z toho vy fanatici zeserte

  3. ZZZ SE BAVÍM JAK 5DEMOLICE JE V PRDELY 😀 K válce jsou potřeba vždy minimálně dva, sám si nezabojujete… Soud vždy dělá vítězná strana….. Ukroše chcípat furt baví ale je to teprve necelý rok a už se na ukroše zadlužujeme. Co po pěti letech bojů kdo česku ještě na ukroškou chátru půjčí? RUSKO VYHRAJE PROTOŽE V EVROPĚ JE PLNO POMÝLENÝCH DEMENTŮ. POZNÁTE JE PODLE ŽLUTO MODRÝCH VLAJEČEK.

Po úderu pěstí do okna vykrvácel 🇮🇩

Noční jízda