in ,

Tragická tlačenice v Soulu 🇰🇷

29.října 2022, Soul, JIŽNÍ KOREA: Oslava Halloweenu ve čtvrti Itaewon skončila tlačenicí ve 41 m dlouhé a 4 m široké uličce, ve které zemřelo 156 lidí (z toho 97 žen). 26 jich pochází ze 14 zahraničích států – z Číny, Íránu, Uzbekistánu či Norska. 151 se jich zranilo, z nichž 33 je ve vážném stavu. Většina obětí jsou lidé ve věku kolem 20 let (nejmladší bylo 16).

Agentura AFP uvedla, že zatímco k oslavám zhruba 100 tisíc lidí bylo nasazeno 137 policistů, k jiné akci toho dne s 25 tisíci účastníky policie vyslala 6500 svých příslušníků.

Ohodnotit příspěvek

27 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Tak zrovna tady bych byl v klidu. 90% by mi jich bylo po prsa…. Ale brát děcka do podobných akcí si rozmýšlím, to je fakt. Pořád mám na paměti co dav „zvládnul“ při tragédii v Hillsborugh… https://youtu.be/8AWGVYpAaQc Proto i na blbej hovňostroj přemýšlím kam se zaparkovat, kdyby snad někdo to tam chtěl „obohatit“ svojí primitivní kultůrou, kdyby se něco podělalo.

 2. A proto tyhle akce nevyhledávám. Vůbec nechápu proč někdo na někoho tlačí a proč ten další začne tlačit na toho dalšího apod. Ženský jsou furt, nějaká zábava, nějaký pičoviny a když se pak dostane do takové taškařice tak na to zhebne, dobře jim tak. V klidu večer budu popíjet whiskey, koukat na film, než se mačkat někde na nějaké: „akci“ jen proto abych si připadal, že „žiju“.

  • Tam je bariera a sekurita nebo policie je nepousti- walky talky zrejme taky nemají…

   A Kim muže říct- podívejte se, jak to s kapitalistickým americkými tendencemi dopadne… A bude mit pravdu. Pritom agenti rozvratili a separovali pul Evropy.

   Všechny války v Evropě od 2. svetové jsou následkem rozdělení…
   My sami všichni vime, jak bylo Československo nepochopitelně a nečekaně rozděleno.
   A ted se zamyslete, vázení, neni mozne, ze Putinovi a Rusům to mireni zbrani na Rusko fakt nesedělo?
   Rusové maj vzdělaní a nejsou debilove, známe kvalitu těch bývalých skol, ti uměli.
   Není mozne, ze jejich analytici to správně posoudili a muselo dojit ke konfliktu, když Amerika hlásila, kolik desetitisíců vojáku a zbrani na Ukrajinu proti nim umístila?

   Proc nikdo neudělá sestřih rečí, kdy Putin nabízel rozhovory a jednání? Nejak se mi to cele nezdá…

Pictures od the Year 2021 🌏

Nepovedená krádež bankomatu 🇷🇺