in

Zavolejte mi šéfkuchaře 🇬🇧

Náš fanoušek Dominik zaslal video z restaurace někde v Anglii, kde pracuje jeho bratr a kde jeden z hostů odmítl zaplatit za jídlo, jelikož v něm našel “vlas”.

Ohodnotit příspěvek

36 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. u nas v obci sa kona raz rocne sutaz domovaricov piva, pozval som par kolegov v medzicase na zranicu ku mne, kym som jednym vysvetloval ako som pripravil fermentovanu zeleninu, ktoru ochutnavali, jeden kolega sa nenapadne premiestnil do miestnosti s pripravenym zradlom, a z chlebickov vyzral len kolieska salamy, to som v zivote nezazil ani u 5 rocneho decka, najlepsie, ze sa tvaril, ze on to nebol a vsetkym bolo jasne, ze tam bol sam, nechcem zacat vojnu, ale zhodou okolnosti to bol obyvatel CZ. zasmiali sme sa ale jeho uz k sebe nikdy nepustim 🙂

  2. No bratranec na mojí svatbě kousl do hřebíku, když jedl zeleninový salát (je sice celkem bledý, ale takový přídavek železa bych nečekal). Nechtěl to rozmazávat, jen mě upozornit, ať jím pomalu. Ale za hostinu, za kterou jsem platil asi 70 litrů, mě to fakt nasralo. Kuchař i servírky se omlouvali a že prý ten salát nemusím platit. Ráno když jsem měl hostinu zaplatit, tak tkz manažer přijel o hodinu později bez žádné omluvy a hned na mě vyvalil „prý jste měl v salátu hřebík, no víte takové věci se stávají“. A zaplatil jsem plnou cenu 😂😂. Kdybych v té chvíli neměl ještě naváto, tak by to s ním dopadlo špatně.

Holky v kostýmech 🌏

Zlomená páteř