in

Horehronský rozparovač 🇸🇰

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro registrované uživatele.

Ohodnotit příspěvek

36 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. znám už z dřívějška, ale pořád to na mě působí stejným hnusem. Nicméně bez prdele, Svitek byl docela obstojný turista. Díval jsem se na mapách na jeho trasu a na to, že byl imrvére nachcaný nebo v kocábovi, bez žrádla, skoro bez spánku s „načatýma“ vajama a přioběšený, tak si kopce a údolíčka dával na frajera. Možná, když asi 20x potahal oháňku nad vykuchanou dcerou, tak mu to vlelo jiný power do žil. Hnus

  2. Jako sorry, ale musím to napsat, to ta jeho manželka nevěděla co má doma za magora? A měla s ním ještě tři děcka? Jinak nechápu, měl ve třinácti letech sex se sousedkou, kolik z vás mělo sex ve třinácti se sousedkou? A jemu se to ještě nelíbilo, piča s krávou a baranem ten sex byl lepší? Dopiče co já bych za to dal ve třinácti šukat se sousedkou? My jsme se s holkama rvali a hráli fotbal, ale rozhodně jsme s nima nešukali.
    A i kdyby jo, tak by se nám to kurva líbilo, protože jsme s nima začli něco mít až tak v 15-17ti když jsme jim začli sahat na cecky a frndy. Nezapomenu jak nám poprvé ukázala ohlenou kundičku cigánka Martina Fréharová ve sklepě jednoho pavlačáku v Brně na Křence a jak jsme ji tma prstovali a jak kňučela až do orgasmu. Pičo, radši vymrdám cigaňu než barana, nechápu jak takovej kokot mohl vůbec žít ?

  3. Jo jo znám.Sledoval sem ten seriál už dřív a tento díl celkem nedávno na Slovákách.Tohle byl asi ten nejhorší díl z celé té série.Možná by nebylo Košíku marný tady postupně dávat podobný magory,jako tu byl nedávno Dahmer a teď tady ten vypatlanec.Pochopitelně z celýho světa.Taková galerka největších vrahů v historii téhle planety.

  4. Udělej příspěvek o Ladislavu Hojerovi. Ačkoliv je to vrah, tak jeho vraždy byly originální a místy i zábavné. Třeba zabil na Slovensku u přehrady ženu a pak si s její mrtvolou zaplaval. Nebo do kundy strčil kopřivu. Nebo známej případ jak vyřezal piču a kozy a zkoušel je sníst s hořčicí. Nebo když mu žena začala utíkat tak ji omlátil hlavu o obrubník a když z okna domu vedle na něj začal někdo řvát ať toho nechá, tak místo toho aby utekl, tak se ji 3 minuty posmíval a ukazoval na ní prstem. Je to fakt zmrd, ale když už vraždit tak aspoň originálním způsobem. Odpočívejte v pokoji naše zlaté krásné české ženy.

Zlomená páteř

MILFka na castingu 🇨🇿