in ,

Protect Yourself 🇬🇧

Reklama na prezervativy britské značky Durex.

Ohodnotit příspěvek

183 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Deti mam, nedelal sem si je proto, aby mi utirali prdel, az si budu srat do trenek, ale aby tu po mne neco zbylo. Az budete vsichni vedet, ze za tejden chcipnete, nebudete vzpominat na to, kolik drog ste vyzkouseli a kolik cubek ste vojeli. Ja si taky neco zkusil, ale asi uplne nepotrebuju travit celej svuj dospelej zivot devkama, chlastem a cestovanim. Naopak sem stastnej, ze sem mel deti celkem brzo. Ptz. a) jeste na to ve svym veku mam nervy, b) az budou aspon trochu samostatny, ja jeste budu „relativne mladej“ (rozhodne na devky a cestovani 🙂 ). Je mi lito primitivu, ktery si „jakoby uzivaj“, pak ve 40 zjistej, ze teda vlastne deti chtej, ale poradny zensky uz jsou vsechny probrany, tak vezmou prvni hrosici, ktera se namane, „ptz to bude aspon dobra mama“, i kdyz predtim jako nejvetsi frajer pichal hot bitchky. Videl sem takovejch okolo sebe uz par…

  2. Jako odpůrce ženění jsem v životě plně samostatný, čubky vyjma šukání absolutně k ničemu nepotřebuji, stačí si 2x týdně odskočit na privát. Když už náhodou něco ulovím, jak se mi začne chtít srát do bytu déle než na víkend nebo nedejbože padnou slova jako sestěhování, okamžitě konec a dotyčná je vrácena do oběhu. Své prachy si užívám sám a docela se bavím tím, jak se čubky snaží mě sbalit a pak jsou nasrané a vzteklé, že je mám na háku a jsem nedobytný. Jen když se vyskytne zajímavý kus, na chvíli si jí pustím do života. Jo a samozřejmě zatraceně kurevsky si dávám bacha, abych čubku neoplodnil, tzn. stříkám jí zásadně do huby nebo do zadku nebo na ní. Jak čubky zjistí, že máte prachy, jsou schopny neskutečných věcí, zákeřnost, lži, podrazy a faleš jdou s nimi ruku v ruce, tak bacha na ně !

  3. Ohanet se v reklame myslenkou, ze si ty svy trdla mel radeji striknout do gumy, protoze zlobi? Me to urazi a uprimne i pohorsuje. Reklama cilena na dospeleho muze se svobodomyslnym egem. Protoze na baby tohle rozhodne nezabere, ty resi primarne nemoci. A deti…..ty by mely spise videt, jak jdou k maturite s bubnem, nebo zijou u rodicu v garsonce bez chechtaku. Natoceny je to ale hezky, to jo.

Vražda klenotníka 🇮🇳

Polycystická nemoc ledvin