in

Securitka vs. dezinformátoři 🇨🇿

ČR: Loňský incident těchto pánů se securiťáky na Hlavním nádraží v Praze.

Ohodnotit příspěvek

-18 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Tyhle dvě zkurvene chciplotiny měli už dávno někdo dokopat.
  Nejsem fanoušek násilí, ale těmhle se mělo nakládát už jen při náznaku vydání hlasky.
  Žebravý zkurvenci co dělali jen bordel.konečně narazili a je jen otázkou, jak to, ze složky činné v trestním řízení tyhle šmejdy nesevráli už dávno.
  Tak milé švestky.
  Můžete se zde rozepsat.
  O minulostí obou je známo více než dost i to že se jeden věští dement než druhej natáčí na mobil za jízdy kdy řídil i bez řidičáku?
  Jak tuhle havěť můžete nechat běhat po svobodě.
  Už jen vyhrožování je trestným činem.

 2. Je fakt, že v dnešní době jsou lidi nekoneční tupci a do sekuriťáků, ochranek a i policajtů jedou zbytečný hejty, provokují je a pak si vše pod výhrůžkami natáčí na mobil a brečí. Na druhou stranu je fakt i to, že každej druhej nějak uniformovanej si myslí, že je strážce vesmíru, obzvlášť tihle sekuriťáci bývají často dost nízká forma života, takže těžko říct. Každopádně tady dědulín se zachoval neprofesionálně a jako píča, vše by se dalo přežít, ale za to kolínko by zasloužil taky jedno dobře mířený přes tu roušku, až by druhou ránu cvaknul o zem. Jenže dneska se někde někomu braň, když jsou kamery nastrkaný na každým pochcaným rohu…

 3. To je tak když se sejde trouba co nemá v plánu dodržovat vyhlášky a zákony (ať jsou jakákoliv) a trumpeta co si myslí, že chrání národ a přitom nemá vůbec ponětí kde začínají a končí jeho pravomoce.

  Já kdybych mohl tak sekám prsty všem mojim zaměstnancům, dodavatelům a klientům kteří se z nějakého důvodů rozhodli chovat jinak než jsme si na začátku domluvili.

 4. To jsou hrdinové ti sekuriťáci, asi jako Ukrajinci…jak ten zmrd ještě útočí na slabiny toho týpka, to je čistá zbabělost a útočníkem je zcela a jedině pouze sám sekuriťák. Škoda, že se mu nedostalo jednoho KO, stejně tak tomu druhýmu. Hlavně, že mají vestičky kdo ví s čím vším… zbytečný lidi, který by měli být zbavený svéprávnosti

Smrtící enduro 🇷🇺

Srážka historických letadel v Dallasu 🇺🇸