in , ,

Vražedná Tesla 🇨🇳

ČÍNA: Elektromobil Tesla Model Y má ve městě Čchao-čou na svědomí dva mrtvé a tři zraněné. Při pokusu 55letého řidiče o zaparkování před rodinným podnikem mělo dojít k selhání softwaru, vůz nabral maximální rychlost a nešel ovládat. Po cca dvou kilometrech Tesla havarovala – řidič přežil, zemřel však jeden muž a jedna mladá žena. Tesla uvedla, že podle prvních dat z vozu nešlo během jízdy šlápnout na brzdy.

Ohodnotit příspěvek

64 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Nekupujte si mobily na kolech, ale opravdový auta s elektro pohonem, jako je např. Porsche Taycan. Sice je to zatím pěkná blbost, dokud to nebude mít svůj vlastní systém výroby elektřiny, ale tohle se ti v něm prostě nestane, zrovna Porsche dává přednost brzdnému systému v první řadě. Tahle Tesla má podle mně nějaký elektronický brzdy přes Wifi nebo co a pak dojde k erroru aplikace a stane se taková fatální nehoda. To musí být sakra mechanická záležitost se 100% možností nouzové parkovací brzdy.

  2. Nikdy nepochopím, kdo si tuhle zkurvenou piču koupí. Když tomu šlapeš, tak ujedeš 200km a ikdyž ne, tak to nabíjení trvá jako svině a do toho furt stojíš, zabiješ mraky času. Možná to má smysl do města, když bydlíš na perfierii a každý den si to doma dobiješ. Navíc dobíecí síť je kvalitní pouze v pár státech. Jednou jsem si půjčil na Krétě elektroauto a už jsem zpět do Hertzu nedojel, protože se to nikde nedalo nabít.

Kozy v New Yorku 🇺🇸

Nadýchaný čokoládový dort