in ,

Demonstrace v Londýně 🇬🇧

ANGLIE: Demonstranti protestující v centru Londýna proti íránské vládě zaútočili na stoupence vlády, který začal vyřvávat opačná hesla.

Ohodnotit příspěvek

29 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Chachacha, svoboda slova jako vyšitá. Každej si může říkat, co chce, ale jenom do chvíle, dokud říká totéž, co jeho vláda. A u nás je to úplně stejný. Jak má někdo jinej názor, je to hned dezinformátor. Už se bojím i veřejně psát, že Rusko bojuje proti náckům a za správnou věc, abych nešel do basy. Tak daleko jsem to dopracovali se svobodou po 30 letech od revoluce…

    • A co by si tam chtěl tak asi dělat ty joudo? 🤣 začít tam střílet? Dav by tě umlátil čepicema než bys vyprazdnil zásobník a to ani nemluvím o tom že útok nebyl směřovan přímo na ně ale na toho kokota, takže vytáhnout tam zbraň je to poslední co chceš udělat. Nedělat nic a stáhnout se by opět vyvolalo vlnu kritiky. Ty poldove neměli vyzbroj ani vystroj ani dostatečnej počet lidí aby to zvládli. UK policii teda nefandim, jsou na tom bledě ale tady udělali to nejlepší co mohli a to odvézt toho vocasa kterej byl jádrem celyho konfliktu pryč.. A to že přitom auto schytalo pár flašek s vodou je to poslední a každej rozumnej člověk se přes to dokáže přenést včetně těch poldu, to jen vidlaci jako ty a další nemají mozkovou kapacitu na to to pochopit. Každej kdo tu píše ze policajti byli v tyhle situaci k smíchu je totálně mimo a neví o té práci absolutně nic.

Honička s pašeráky lidí 🇭🇺

Čínský farmář vs. beran 🇨🇳