in

Honička s pašeráky lidí 🇭🇺

14.listopadu 2022, MAĎARSKO: Nedaleko Budapešti došlo k honičce s podezřelou dodávkou, která nezastavila policejní kontrole. Během úprku jeden ze dvou iráckých pašeráků lidí několikrát vystřelil na policejní vůz. Nakonec pachatelé zdrhli do lesa a nadále stříleli na policisty, z nichž jeden střelbu opětoval (nikdo nebyl zraněn). V Budapešti pak oba Iráčany, kteří převáželi 21 ilegálních migrantů ze Sýrie, dopadla protiteroristická jednotka TEK.

Ohodnotit příspěvek

-24 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Ženská u policajtů, to je vždycky neštěstí. Buď je to přemotivovaná chlapna, co si musí něco dokazovat, takže se ve finále chová jako ještě větší ko-kot, než její mužští kolegové. No a nebo je to zase nafintěná slípka, co je všem akorát na obtíž.
  Schválně si všimněte, až Vás(předpokládám normálního rozumnýho člověka) zastaví smíšená dvojice, kdo z nich se bude chovat jako větší blbec.

 2. Od dopraváků nemůžete očekávat stejnou kvalitu jak od ZJ.
  Ale toho, že po nich vystřelil si měli všimnout…
  Né se je snažit doběhnout ale poslat za nimi celej zásobník.
  A samozřejmě zajistit dodávku. Bylo jich na to dost.
  Snad se poučí a příště alespoň použijí ruční brzdu 😂
  Ps. Pro dementy. Kulka je stejně smrtící ať ji vypálí týpek, holka nebo třeba dítě…
  Jde o to se trefit 😁

 3. Si představ ty stresy ostatních pašeráků v dodávkách kolem. Slyšíš sirény, střelbu a vůbec nevíš jestli vyhmátli tebe, nebo jednoho z kolegů. Naštěstí zachovali klid, jinak by policajti asi hodně nechápali kdyby tam začalo vystupovat dalších 5 dodávek. Ale na druhou stranu jsou pašeráci ta lepší varianta. Radši když ten odpad přes svou zemi rychle převezou za hranice, než aby se tam toulali po svých a dělali problémy celou cestu.

 4. Tak to je síla. Borci po nich střílí a oni se ještě jdou ve skupince mrknout za svodidla, dodávku nechají bez dohledu no ty krávo. Co kdyby tam třeba ještě jeden z gunem zůstal.
  Kazdej profik by zaplakal, pusťte si nějaký video z améru, ať vidíte ten rozdíl. Tohle byla nějaká policejni banda co má na starosti tiskárny a kopírky ne. Protože to jinak není možný.

Nepovedený útěk 🇺🇦🇷🇺

Demonstrace v Londýně 🇬🇧