in

Ozbrojená Antifa 🇺🇸

USA: Americký komik a politický troll Alex Stein konfrontoval během Drag Queen Story Time v texaském Dentonu členy Antify a LGBT komunity. Drag Queen Story Time je akce konaná od roku 2015, při které muži převlečení za ženy čtou v knihovnách, školách a knihkupectvích knížky dětem ve věku 3-11 let. Má to prý být rodinná záležitost na podporu čtení, tolerance a začlenění.

Ohodnotit příspěvek

49 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Pánové, čtu tady všechny vaše komentáře, ale zjevně se všichni rozcházíme v drobných nuancích a v sobě zakořeněných představách. Fakt vidím v některých případech stejné smýšlení, bohužel máte oproti sobě mylné pohledy na některé stereotypy a skupiny lidí. Každopádně pokračujte, baví mě ta sociální sonda v místních luzích a hájích.

  jo a Crha je kokot

 2. Tohle je pro mě prostě jen zlá nenávist. Pokud vás serou tyhle věci ve veřejném prostoru, zkuste se pro jednou chovat k lidem jako k lidem. Neřešit, kdo se jak cítí, v co věří, nebo koho šuká. Až budou mít všichni stejná práva, tak Vás nebude zapotřebí pohoršovat duhovými vlajkami. Protože propagace prostě nebude zapotřebí. Kvalitu Vašeho života to nesníží. O to se už postará to klima, které Vás tak sere, když ho někdo řeší. Ale až dojde voda a budeme chcípat hlady, on se určitě zase najde někdo, kdo za to může. Židi, migranti, nebo teplouši… , jen aby jsme nemuseli hledat vinu u sebe.

 3. To že má normální názory a nesouhlasí s dezolátním dekadentním rozpadem společnosti z něj nedělá: „trolla“, stejně tak jako se jim necítím já. Pro mě je normální nazývat věci pravými jmény a nepotřebuji překrucovat pravdu neogismy a přejmenovávat cenzuru za dezinformaci, zkušenosti za předsudečnou nenávist apod…
  Svět patří heterákům, kteří se z módních výstřelků neposrali.

 4. Ač si říkají Antifa, tak právě oni jsou fašisty omezující lidská práva a svobody. Přitom by stačilo, kdyby tito budižničemové okusili jednou v životě skutečnou práci a poté časem opustili své izolované komunitní hnízdečko a vydali se do světa poznávat různé kultury, aby získali všeobecný přehled o tom, jak to ve světě chodí a jak se k sobě opravdoví slušní lidé se skutečnými životními hodnotami mají chovat.

  • Přitom paradoxem je, že s těmito „ideály“ by je v takových zemích, jako např. Indie, Pákistán nebo Čína hnali svinským krokem. Právě proto vřískají jen v zemích, kde funguje skutečná demokracie a kde jim jsou tyto excesy tolerovány. Dále je zajímavé, že tyto neomarxisty poznáte na sto honů všeobecným vzhledem jako vystřiženým z totáče, s tím rozdílem, že dnes si barví a zastřihují vlasy do té podoby, popř. propichují si nosy a rty jakýmisi cvoky, aby vypadali jako co největší dementi a lišili se od normálních zdravých rozmnožování se schopných jedinců. Naštěstí tyto patetické uvřískané skupinky světová většina zcela ignoruje a časem, až dostudují ty své množírny zvané filozofická fakulta a dostanou se do reálného světa, tak se ideály těchto tzv. „filozofů“ rozplynou jako prd ve větru.

   • Když většina těchto individuí si přeloží demokracii a svobodu k obrazu svému.
    Ale stále jsou tu zákony ať ty právní nebo přírodní.
    Slovy kde začíná svoboda jednoho končí svoboda druhého.
    Ono vlastně nikomu LGBT až tak moc v republice nevadí ale nesměj se cpát každému pod rypák
    a chcát mohou klidně kdekoliv jen když budou držet hubu a moc o sobě nedávat vědět.
    Až naserou dostatečný počet normálních tak tu bude hon na čarodějnice a nikdo je už litovat nebude. Jsou odchylka od normálu a mají právo dýchat stejný vzduch jako já.
    ALE Já taky nikomu necpu, že mi narostli tři třiceticentimetrový čuráci s deseticentimetrovým průměrem a šukám tři roštěnky najednou.
    A teď všichni do mě!!!

  • krasa.. nastesti tady mame skvele ukazky toho jak moc lepsi je levice jak v historii tak v soucasnosti. napriklad skvely sovetsky svaz kde se krasne zilo, nebo v nacistickem nemecku ktere bylo ve skutecnosti znacne levicove a zklidvidovalo evropskou ekonomickou prevahu, pak tu mame soucasne rusko ktere generuje degenerovane hlupaky poslouchajic na slovo co jim vlada nadiktuje, cina a jejich krasnou zemi, severni korea tam je jeste o poznani lepe, mongolsko ktere zase genocidovalo znacnou cast asie a vychodni evropy, kuba ve ktere nechas za krabicku cigaret tyden platu. teroristicke skupiny ktere prosazuji levicove idealy tedy respektive skoro vsechny. takze snad tady taky budeme moct hrde rict sereme na pravici rovnou muzeme znova zformovat komunistickej blok a zit si stastny zivot na styl orwella zatimco budeme radi ze si „maticka rus“ vybrala jako prioritu pro hladomory jinou zemi a mi jim tak jen vyvazime vlaky a uran vymenou za par plesnivejch rajcat.

 5. Část překladu konce videa:
  …. všechny vás moc miluju, ačkoliv vy mě nemilujete, ale vím, že vy borci máte rádi děti trošku více…a mám rád i tyto chlápky se zbraněma, pociťují lítost, protože jste hoši pravděpodobně zneužili děti a opravdu doufám, že se vám hoši dostane vhodné mentální péče, jakou si hoši zasloužíte. Miluju vás, bůh vám všem žehnej. Máte skvělé oči.. Hoši jste skvělí…
  😀 😀

ISS ve 3000 metrech

Poslední pomazání 🇧🇷