in ,

Zastřelení hledaného uprchlíka 🇺🇸

15.listopadu 2022, Oklahoma, USA: Tři příslušníci policejního oddělení v Oklahoma City si na základě anonymního tipu přišli do obytného přívěsu pro hledaného Timothyho Johnsona (známého pod přezdívkou Sammy), na kterého byl vydán mezistátní zatykač – v sousedním Missouri se dopustil ozbrojeného vloupání. Venku se setkali s Jennifer Garner, která tam žila a která jim řekla, že uvnitř nikdo není a dala souhlas s prohlídkou. Policistka Elisa McCoy na záběrech z osobní kamery vstupuje dovnitř a říká: „Sammy, tady policejní oddělení, pokud tady jsi, musíš o sobě dát vědět“. Nikdo se neozýval, ale při následném prohledávání ho našli v úložném prostoru postele. Johnson namířil zbraň a vystřelil, načež byla palba několikrát opětována.

Přivolaná taktická jednotka už jen objevila Johnsona mrtvého. Garner byla zatčena za přechovávání uprchlíka, tři zúčastnění důstojníci byli po dobu vyšetřování umístěni na administrativní dovolenou.

Ohodnotit příspěvek

69 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Mě nejvíc zaujalo IQ policajtky.
    Kolega tam šije M16kou do tý postele z papundeklu, střely tim proletí jak papírem a provrtají i ty slabý stěny karavanu jak hovno a ta píča se běží schovat přesně za tu stěnu, skrz kterou lítají kulky, nepochopím…
    Chytit to do hlavy, tak by to bylo na Darwinovu cenu.
    Evidentně to co dostala na celkem pěkný prdeli, rozhodně nedostala na mozku.

  2. To je stará pohádka. Jak někoho uspat v posteli, i když není unavený. A na závěr všichni tři. „Tak ty nebudeš zticha?“ Jinak mnoho chyb. Roštěnka si náhodně otevírá poličky a dveře od hajzlu, postel měl zvedat jen jeden a druhý mířit a zde i střílet, pak se paní instinktivně běží schovat ve směru střelby svého kolegy.. Jedinej ok byl ten s puškou. Asi ho celý život lákalo sundat někoho v úložném prostoru pohovky, tak se soustředil.

Bitka během podcastu 🇺🇸

Dvě loupeže za hodinu 🇨🇱