in

Škrtič v práci 🇨🇳

30.listopadu 2022, ČÍNA: Pokus o uškrcení kolegy v továrně tchajwanské společnosti Delta Electronics, která je významným dodavatelem komponentů pro Apple a Teslu (například fotoaparátů do iPhonů, atd.). Naštěstí se to útočníkovi díky bleskovému zásahu ostatních nepodařilo. V modrém jsou dělníci, v růžovém jejich vedoucí a ve žlutém ti nejvýše postavení na daném oddělení.

Ohodnotit příspěvek

46 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. V jedné nejmenované internetové diskuzi jsem se dozvěděl, že motivem ke spáchání tak závažného činu pokusu vraždy bylo předchozí nedorozumění v místnosti pro povinný odpočinek. Kdy se oběť měla uvolnit v podobě vypuštění přebytečného vzduchu bioplynného skupenství v těsné blízkosti útočníka v době konzumace jídla. Ten na to reagoval napomenutím uvolňujícíhose a uvolňujícíse se měl hloupě smát. Čerpáno z deníku PRAVDA

  2. V amerike žije druh jarabice ktorá je tiež podobne blbá ako títo nímandi. Nocujú v kŕdloch na nízkych kríkoch. Ak prídeš ku nim s okom tak ich stihneš postupne pár kusov za krky stiahnuť k zemi a uškrtiť. Ostatné na to znepokojene čumia a nechápu. Kým pochopia že sú v ohrození a uletia, tak si šikovne ulovíš aj tri kusy. Proste blbé sliepky. Samozrejme ak si zoslabnutý a hladný v divočine tak je to vďačný objekt pre zálesákov čo nemajú silu skrz zranenia alebo tak zaobstarať si inú obživu.

  3. Foter samotného KokotaDoRiti (pôvodným nickom „Cigánča“, novým vlastným aliasom „ElGeňo“) sa pokúsil zaškrtiť vlastného syna.
    Ten zostal dodnes jebnutý, tak je potrebné sa s ním baviť, ako s ťažko mentálne postihnutým.
    Na znak postihnutia pridáva pravidelne vlajočky a srdiečka, plus info o výhre.Prípadne spomína stále kurvičku, asi vlastnú ženskú.

Fanynka Argentiny 🇦🇷

Lámání kostí 🇧🇷