in

Zajatý Wagnerovec 🇺🇦🇷🇺

Hrubý překlad výslechu:

🇷🇺: Prosím, nezalepujte mi oči.

🇺🇦: Řekni nám to hned teď zmrde!

🇷🇺: Jsem vězeň, byli jsme naverbováni.

🇺🇦: Wagnerovci? Za co jsi byl ve vězení?

🇷🇺: Ano, Wagnerovci, za drogy.

🇺🇦: Kdy vás přijali?

🇷🇺: Před měsícem.

🇺🇦: Jak dlouho jsi tady?

🇷🇺: 5 dnů.

🇺🇦: Jak jsi se sem vlastně dostal?

🇷🇺: Přivezli nás… autem.

🇺🇦: Jakým auto?

🇷🇺: KAMAZ

🇺🇦: Kolik vás tu je?

🇺🇦-2: Do prdele, potřebuje kopnout do hlavy.

🇷🇺: Bylo nás 100, ještě zbývá….už nezůstal nikdo.

🇺🇦-2: Právě teď na nás střílí.

🇺🇦-3: Kdo je ten chlap?

🇺🇦-2: Vězeň, podle pohledu na něj poznáš, že je to vězeň.

Ohodnotit příspěvek

44 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Ukrajina je mrtvá, penězi západu se prodlužuje jen její utrpení. Prohrává každý den, protože se nebojuje v Rusku, ale na Ukrajině( jen takto se to poznává)
    Západ ztratil konkurenci schopnost. Z drahého zdroje vyrobíme na sklad a sklad zaplníme ke stropu. Nikdo to nebude kupovat…NAVÍC USA NÁS OKRADE, DODÁ DRAHÉ ZDROJE. .Evropa zkrachuje první. Rusko sedí na zdrojích a problém nemá, přežije vždy déle než západ!!!! Čína je tichý spojenec Ruska. Nechce čelit agresi USA která si na Čínu brousí orlí zobák.

  2. Ukrajina je zkorumpovaný stát, Rusko je pseudostalinistická autokracie se zastuzelým komplexem nadřazenosti. Důvod války je mi u prdele. Nicméně to, že je Ukrajina s pomocí západu trošku dojebe, je žádoucí, ať zase na chvilku vychladnou.
    Stačí se podívat, jaké má Rusko spojence a jak se v těchto zemích žije střední třídě (pokud tam nějaká je). Nebo kam utíkají ruští miliardáři a kde mají pokrytecky ulité bohatství (na tom prohnilém západě). Kdyby neseděli na nerostech, tak jsou ještě víc pozadu, jak Střední východ.

    Co se týče Wagnerovců, tak jsou to v podstatě žoldáci, a ti nemají nárok na status válečného zajatce. Takže za mě je klidně můžou stahovat z kůže a věšet za nohy na stromy, pokud jim to nějak pomůže.

Útok kladivem 🇲🇽

Superman vs. Methman 🇺🇸