in ,

Chladnokrevné vraždy v Chicagu 🇺🇸

11.prosince 2022, USA: 32letý Samuel Parsons-Salas zastřelil před barem ve čtvrti Portage Park tři lidi a jednu ženu vážně postřelil. Stalo se tak poté, co byl kvůli svému chování vyhozen z oslavy narozenin neteře majitele baru.

50letý Ricky Vera (bratr majitele a otec oslavenkyně) chtěl se Salasem ještě pořešit narušení večírku, ale schytal kulku do hlavy. Pak střelec sejmul 26letého Maria Pozuelose – když ho šel dodělat, střelil do hlavy oslavenkyni Mariah Veru, která klečela nad svým otcem. Mariah přežila, ale její stav je kritický. Nakonec byla zastřelena 24letá Mercedes Imari. Salas poté odjel jako spolujezdec v tmavém SUV. Řidičku však unesl a držel jí až do svého svého pondělního zatčení týmem SWAT.

Parsons-Salas má za sebou dlouhou kriminální minulost a prošel několika vězeňskými zařízeními. V lednu 2014 se společně s komplicem vloupali do domu v Albany Park a zastřelili tam dva lidi. Původně čelil dvěma obviněním z vraždy prvního stupně, ale přiznal se k obvinění z ozbrojené domovní loupeže, za což mu byl uložen osmiletý trest odnětí svobody. Letos v září byl podmínečně propuštěn. Jeho komplic Christopher Doehring byl za vraždy odsouzen na doživotí.

Ohodnotit příspěvek

-43 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Jako nechci se toho magora zastávat, ale ty mrtvý mohli trochu předtím přemýšlet… napochodovali na něj v podstatě ve skupině a z psychologickýho hlediska to byl jasnej spouštěč pro toho magora, aby vytáhl zbraň a vyřešil to po svym… Jasný, inteligent by takhle nereagoval, ale to není případ tohohle magora, kterej už má za sebou jasnou minulost a oni si ho ještě vezmou na oslavu … jen logický vyústění toho všeho

Black vs. white #6 🇮🇹

Andrej si naběhl 🇨🇿