in

Faul rozhodčího 🇧🇷

BRAZÍLIE: Během finálového zápasu jihoamerického šampionátu Copa Libertadores mezi Palmeiras a Flamengem byl 31letý „domácí“ útočník Deyverson málem usmrcen rozhodčím. Brutálnímu faulu předcházelo Deyversonovo zdržování hry v nastaveném čase.

Ohodnotit příspěvek

-86 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. On je fotbal celkem zábava. Nebavilo mě nikdy moc se na něj koukat, ale to na žádnej sport, bavilo ale mě celkem ho hrát. Je to dostupný a v principu jednoduchý a skoro každý se může nějak zúčastnit a je to dobrý na fyzičku. Jenže moderní vrcholový fotbal je plný podobných buzen a komediantů. Navíc je všechno přehnaně přetaktizováno. Letošní mistroství to ukázalo v plné kráse. Ve skupině nikdo nezískal plný počet bodů, nikdo se nesnažil toho druhého přejet, všichni hráli jen to, co potřebovali a díky tomu pak i favoriti nesmyslně prohrávali s outsideri, jak dementi.

  2. Fotbal by mohl být tak krásná hra, kdyby se tam netolerovalo simulování, nepodoporovala nuda, nevedla to zločiná organizace plná senilních a sentimentálních dementů a nestahovali se tam inteligenčně chudší diváci.

    Ale o to větší čest vyjímkám. A vím, že 95% diváků jsou rodinky s dětmi, kteří si utkání užijí relativně civilizovaně.

Sebevražda na střelnici 🇧🇷

Pracovní nehoda #46 🇰🇿