in , ,

Smrt rodiny v taxíku 🇨🇳

25.prosince 2022, ČÍNA: Na mokré vozovce v provincii S‘-čchuan dostal řidič taxíku v rychlosti 77 km/h smyk a v rychlosti 53 km/h se bočně srazil s protijedoucím kamionem. Zemřel jak taxikář, tak v zadu sedící tři příslušníci jedné rodiny.

Ohodnotit příspěvek

33 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Pro nechapave.. opticky vypadaju modely europskych a asijskych aut stejne, ale to jest vse. Asia je chudsi, tudiz cena musi byti nizsi nezli v eu..tak ste setri, kde to jde.. crash test aut pro asii je nezajimavy, zato vice chromu, a nizsi cena, to se pocita.. kdyz jsi teda pujcite auto pri navsteve asie, musite ratat stym, ze v bezspecnosti a kvalite to neni to sami, jak jse zvykli. Pokud to neni premiovy segment automobilu privezenych z eu, ci ameriky..

  2. Sice škodofky nemusím, ale v tomhle nemá šanci žádné auto. Jejich rychlost 53, rychlost kamionu počítám tak 70, to už je šupa jako prase. Navíc jak je kamion vyšší, šel náraz jen na sloupek. Kdyby trefil osobák, šel by náraz i do prahu a podlahy. Každopádně pěkná smrt. Ta v brejlích ani nevěděla, staré to určitě nestihlo dojít a děda možná stihl tušit že na noční už dnes nepůjde.

Pracovní nehoda #47 🇵🇰

Tak vše nej zvířata 🍾