in

Rok 2022 pohledem pražské policie 🇨🇿

Ohodnotit příspěvek

-11 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Zkurvenej odpad. Fízlové zasloužej jen pohrdání. Zakomplexovaný mrdky co se schovávaj za odznáček a užívaj si šikanování a buzeraci slušných lidí. Většina z nich když vidí nějaký zmrdstvo tak se kouká jinam.Na 2m cigoše si netroufnou, ale když přejdeš silnici mimo přechod to jsou hoši hned na místě a úřadujou. Ono to fakt platí, že fízl není zaměstnání, ale povaha. Ten kdo tohle dělá dobrovolně nemůže bejt normální.

    Rád bych připoměl všem těm co tady fízlům lížou anály, že jejich slogan „pomáhat a chránit“ je píčovina. Policie byla, je a vždycky bude, pouze represivní složka státu určená k jebání slušných lidí. Abys Pepíku držel hubu a krok, jinak tě srovnáme obuchem. Nic víc v nich není.

    Většinou když vidím fízla vzpomenu si na dva dementy ze střední. Jak si prděli pod nos, čuchali to, a podle smradu tipovali co asi ten druhej žral. Oba dva mají kariéru u poicie.

  2. Chcel by som pracovať ako detektív DEA. Ako v USA vo filmoch, proste totálne drsný typek čo má odznak na takej tej retiazke jak štupel od vane no vyzerá to husto. Glock alebo Beretta za opaskom, strnisko, džínsy a Ford Ranger.. Pritlačiť páchateľa k múru a vytrieskat pravdu! Nebáť sa ničoho a mať nejakú hyspánsku krásavicu čo má bude čakať v tesnom malom byte niekde v Californii v tesnych kraťaskách v posteli keď prídem po náročnej službe domov. Proste mať nejakého donášača a úplne byť frajer ktorý vyrieši každý problém na ulici

  3. Mě bohužel nikdy žádnej policajt nepomohl. Když mě kdysi jednou v jednu ráno na autě prasknul klíňák a já projel 100m jednosměrkou naopak (nikde nikdo jen ti kokoti ve Felicii) abych dojel na benzinku tak tam ze sebe dělal borce jak z kobry11. Když se nám zamklo auto s ani ne ročním synem uvnitř a já se pokoušel rozbít okno, tak ty čuráky zajímalo jen to, jestli mám techničák. Asi normálně lidí vykrádají auta s plačícím miminem uvnitř. Když teď řeším, že nám drblej soused stojí nonstop 2-3 auty před bránou na chodníku a že se nám blbě najíždí/vyjíždí, tak inženýři řeknou, že je sice zákaz parkování na chodníku, ale že kdybych k domu couval, tak by to bylo lepší. Chápu v kanclu je tepleji, tak proč jezdit pryč. Umějí jen buzerovat slušný lidi. Na zmrdy jsou krátcí. Zkuste v noci řvát na náměstí a jsou tam hned. Cigany ale nějak ty kamery nevidí.

  4. Trolíte nebo je tu opravdu tolik 15letejch debilů, který nesnášej policajty protože je to COOL a ACAB pičo já chci kouřit na zastávce? Proberte se… Nejsem policajt. Jo, je tam taky plno bukvic, netáhel a debilů, ale jsou tady proto, aby my ostatní jsme mohli v klidu spát, chodit po ulicích a vůbec měli komu zavolat, když máme problém. Je to sice represivní složka, ale potřebná.

  5. Jo, pokuty za roušky. Buzerace na hranicích okresů a hlídkování v parcích při nočním zákazu vycházení. A ne, nepíšu o MP ale o státních. Ze 7 správních řízení jsem nedostal pokutu ani korunu a vše bylo v tichosti smeteno ze stolu. Takže děkuji za hlavně poslední dva roky a v 2023 se na mě již prosím vyserte, díky.

Laserová operace očí (LASIK)

Rekordní wingsuit let 🇫🇷