in

Konflikt v pardubickém Lidlu 🇨🇿

Info od autora videa:

Dnes při nákupu v Pardubickem Lidlu, Polabinach, jsem byl personelem urážen a po te, co jsem se ohradil, i fizicky napaden. Při fyzickem útoku personál prodejny poškodil služebni vysielačku, kterou mi najprv ani nechceli vrátiť, po te co mi upadla a kterou po mne pozdeji hodila prodavačka. Stejne tak po me prodavacka hodila i zakúpené zbożi, cimz jej zničila. I Když jsem upozorňoval na to, že porizuji videozáznam, po prijezdu polície nestydate lhali a jeden ze zamestnancu prodejny mne obvinil z krádeže mobilného telefónu. Ten u mne ale polície, ktorá me na mou zadosť prohledala, samozrejme nenašla. Ve svych 19 letech pracuji u zdravotnícke službe a setkavam se s mnoha lidma. Takove jednaní jsem jeste ale nezažil.“

Z Facebooku Lidlu:

„Dobrý den, Lukáši, situaci jsme prověřovali. Velice nás mrzí, že k této politováníhodné situaci v jedné z našich prodejen došlo. Zachycené chování se naprosto neslučuje s hodnotami naší společnosti a je proti zásadám vstřícného chování k našim zákazníkům. Daný konflikt jsme samozřejmě řešili nejen s hlídkou Policie ČR, ale také interně s bezpečnostní agenturou, která zprostředkovává pracovníky ostrahy do našich prodejen. S daným pracovníkem ostrahy jsme tak okamžitě ukončili spolupráci. Postaráme se rovněž o opětovné proškolení personálu ohledně pravidel slušného chování. Je ovšem nutné zmínit, že konfliktu předcházela z obou stran silně vyhrocená situace a video, které koluje po sociálních sítích, zachycuje pouze jeho konec. Není to ovšem ospravedlnění nevhodného chování ze strany našich zaměstnanců, kteří by měli v podobných situacích zachovat klid a zůstat vstřícní. Pěkný večer.“

 1. zakoplexovaná mařka co ju starej půl roku nedal a radši chodí za jinejma, protože s takovou ženskou doma bejt nechceš, ochranka s pěti zubama typický volič spd, všimli ste si jak hned útočil na to že je cizinec a něco o češtině (pochybuju, že on ji zvádlá, když dělá jenom tuto podřadnou práci) no a vysírač z ubytovny, co má hovno co na práci, tak prudí jiný lidi, místo aby si řekl že jsou dementi a šel to koupit jinam. Jak to mohlo dopadnout?

 2. Dejte kretenovi funkci a mysli si, ze je kral. 😀 Sekuritaci jsou povetsinou debilkove s komplexama, kteri si mysli, ze lidi v obchode jsou asi jejich poddani, se kteryma muzou jednat treba takhle 😀 Nevim, jake konstituce byl nas zachrankar, asi nic moc, kdyz si mysleli, ze ma 15, a tak si vyskakovali, ale normalne by z toho sekuritaka/sekuritaku co mu nadavali asi moc nezbylo 😀

 3. Jako jo, toto by neměli. Budu hádat… Zmrdeček teď bude moc uplakanej, ublíženej za svoji obětavost a nevděk Čechů by si zasloužil odškodnění a trvalej pobyt. Hmmm… Takže Lukáši, evidentně nerozumíš základům našeho jazyka a kultury. Když ti majitel nebo jeho zaměstnanec řekne „Vypadni a počkej venku“, máš se kurva sbalit, vypadnout a počkat venku!!! Měl bys na tom zapracovat a nedělat tu ostudu ostatním tvým soukmenovcům, kteří se často chovají slušně a nebo poslechnout rady z videa, tzn. táhnout do píči…

 4. Tak Vážení, já z Pardubic jsem a doplním tam nějaká fakta. Tento Lidl na ulici Bělehradská v Pardubicích je přímo vedle ubytovny plné čoboláků, ukrajinců, rumunů a dalšího podobného odpadu. Ti kluci z „ochranky“ (uvozovky proto, že skutečná ochranka by se takhle nechovala, prostě by mu cvakla a letěl by prdelí napřed zašupovačkama) tam mají dnes a denně krádeže, potyčky a další, ale takhle na někoho nikdy nevyletěli, pokud už to nebyli hodně za čarou…. Když započítám cigoše, kterých je v Polabinách a hned vedle na Cihelně, jako v malém Chánově, tak to asi není prdel, ať už je člověk prodavačka, nebo „ochranka“. Každopádně ten týpek, co to točil je ukrajinec a opravdu nemaká u žádné záchranky (utírat hajzly po záchranářích neznamená, že děláš u záchranky). Navíc začal točit až bůh ví kdy a bylo vidět, že se snaží být v klidu na začátku právě pro to, že začal točit, ale snadno se hned vyprovokoval k nadávkám, takže to bude taky slušnej agresor.

 5. Tomuhle já říkám srážka blbců. Mladík bude asi taky „inteligent“. A nelze přeci čekat, že pokladní, či „manažerka“ v Lídlu bude nějaká vzdělaná a laskavá žena a místní fízl emeritní profesor z nedaleké univerzity.
  S hlupákem se nemůžeš hádat, to nejde. To je jako kdybys nakopnul opici a bláhově nepočítal s tím, že po tobě začne házet hovna, co si nasere do dlaně. Lidi jsou jenom lidi. A pocházejí z opic.

 6. To je tak, když se sejde hromada vidláckých loserů a všichni si hrajou na důležitého.Kokůtek prudil s neprokázáním věku, prodavačka si nesmí dovolit chování a mluvu primitivní Mařeny od krav, to je na okamžitý vyhazov a každý „sekuriťák“ je kapitola sama pro sebe, protože to jsou jen směšné figurky, běžní zaměstnanci bez sebemenších pravomocí, kteří můžou tak maximálně slušně požádat zákazníka, aby opustil prodejnu, už jen jejich vulgární mluva je též na okamžitý vyhazov a pokud takový jouda někoho napadne, má napadený právo se fyzicky bránit a sejmout ho, stejně jako kdyby ho na ulici napadl třeba nějaký ožrala.

 7. Málo sněhu pochcal, lulánek za kamerou. Tam už chybělo jen řvát „Víte, kdo já jsem!?“. Z toho bude minimálně influencer nebo nějaká podobná budiž k ničemu špína. V 19 letech pracuje „u zdravotnícke službe“, to je kurva zas co? Svoz ranní moči? Hlavně si pobreč na sociálních sítích, jak je k tobě svět zlej… Ale začni první u sebe. Ach jo. 😶

 8. V podstate vsechno za prahou je plne techto tureťáků. Zuby bys jim spocital na prstech jedne ruky malomocneho, mysli si ze je ockovanim ocipujou a ze letadla co litaj nad nima, je praskujou aby byli neplodny.
  Doma se sejde cela retardovana rodina u serialu jako ordinace nebo ulice, zerou u toho sracky z prášku ze kterych maj vsichni krvavou sracku nebo naopak petidenni zacpu, zakoncenou rvackou o hajzl, ktera se rovna odspuntovani bohemky. Na lepsi zradlo proste nemaj, protoze chlast a cigara zase zdrazila !! Deti jsou hnusny a tlusty a budou degenerovany po rodicich. A takhle se vychovava a vyrusta dalsi generace techto Čecháčků, jejichz nejvetsi vzruso je tahle hadka v lidlu.

 9. Z fb lidlu
  Dobrý den, Lukáši, situaci jsme prověřovali. Velice nás mrzí, že k této politováníhodné situaci v jedné z našich prodejen došlo. Zachycené chování se naprosto neslučuje s hodnotami naší společnosti a je proti zásadám vstřícného chování k našim zákazníkům. Daný konflikt jsme samozřejmě řešili nejen s hlídkou Policie ČR, ale také interně s bezpečnostní agenturou, která zprostředkovává pracovníky ostrahy do našich prodejen. S daným pracovníkem ostrahy jsme tak okamžitě ukončili spolupráci. Postaráme se rovněž o opětovné proškolení personálu ohledně pravidel slušného chování.

  Je ovšem nutné zmínit, že konfliktu předcházela z obou stran silně vyhrocená situace a video, které koluje po sociálních sítích, zachycuje pouze jeho konec. Není to ovšem ospravedlnění nevhodného chování ze strany našich zaměstnanců, kteří by měli v podobných situacích zachovat klid a zůstat vstřícní.

  Pěkný večer.

Smrtelná nehoda dragstera 🇦🇺

Nejočekávanější filmy roku 2023