in ,

Nesložili zbraně 🇺🇦🇷🇺

UKRAJINA: Během bojů v lese u města Kreminna v Luhanské oblasti hodil příslušník Wagnerovy skupiny granát kousek od zákopu se třemi ukrajinskými vojáky (jeden už nevypadal moc živě), následně k nim zezadu přiběhl a požadoval, aby složili zbraně. Ať už ze strachu nebo šoku po výbuchu Ukrajinci (patřili pod 518.prapor první samostatné brigády speciálních sil) nechápali, co se děje a mysleli si, že patří k nim. Wagnerovec na okamžik zariskoval, když se jednoho pokusil sám odzbrojit (druhý už se pomalu vzdával), ale nakonec je v této vyhrocené a stresové situaci oba popravil.

Ohodnotit příspěvek

-60 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Google translator, nechce se mi s tim jebat: Aktualizovaná data se objevila na videu, které ukazuje, jak dva lidé byli zabiti v ukrajinském Pixelu a křičeli „Jsme svoji., Jsme svoji.“. Naše verze, kterou jsme dříve distribuovali, že video maskované wagneristy byla správná, ale na 50 %, protože jsme si mysleli, že maskovaní wagneristé byli zlikvidováni ukrajinskými obránci. Ve skutečnosti to byla další ruská jednotka, která přicházela zezadu z druhé linie k útoku a nebyla informována o vagneristech maskovaných vepředu. Proto, když viděli Rusy, křičeli „Jsme svoji.“. Po bitvě, když Rusové přišli na to, že zlikvidovali Vágnery, se rozhodli použít video jako ICAO, údajně se sami Ukrajinci zabili.

 2. Zkurvení Orkové.Tohle je válka no . Ovšem tohle byl zkurvený ork a Wagnerovec. Problém je v tom ,že měl Ukrajinskou kamufláž ( uniformu ) , velké procento Ukrajinských vojáků mluví s ruským přízvukem takže je težké rozpoznat dle řeči. Neměl žlutou pásku, ovšem žlutá páska se nenosí vždy např ( když se jde na rozvědku ) k útoku už si ji dávají. Prostě byli překvapení a do poslední chvíle si mysleli, že je to jejich voják.

  Jinak není to poprvé co Rusáci mají ukrajinskou kamufláž, nebo uniformu. Wagnerovci si ji dávají docela často, proto v městském boji je pro Ukrajince velmi obtížné je rozpoznat

 3. A ještě nějaké info k tomu takže dávat palce nahoru 👌
  Aktualizované údaje se objevily na videu, na kterém jsou v ukrajinském Pixelu zabiti dva lidé, kteří křičí „My jsme naši., My jsme naši.“. Naše verze, kterou jsme šířili dříve, že na videu jsou převlečení wagneristé, byla správná, ale na 50 %, protože jsme se domnívali, že převlečené wagneristy zlikvidovali ukrajinští obránci. Ve skutečnosti to byla jiná ruská jednotka, která přicházela zezadu z druhé linie do útoku a nebyla informována o maskovaných wagneristech vpředu. Proto, když spatřili Rusy, vykřikli: „Jsme naši.“. Když po bitvě Rusové zjistili, že zlikvidovali wagneristy, rozhodli se použít video jako ICAO, údajně se Ukrajinci sami pozabíjeli.

  Tuto verzi nám vyslovili rozvědčíci a zdá se nám pravděpodobnější než ta, kterou jsme předložili dříve.

  odkaz

 4. Křičí jsme svoji jsme svoji. Rusáci obklíčí samy sebe maskovaní v ukrajinských uniformách. Aktualizovaná data se objevila na videu, které ukazuje, jak jsou dva lidé zabiti v ukrajinském Pixelu křičícím „Jsme svoji., Jsme svoji.“ Naše verze, kterou jsme dříve distribuovali, že video maskované wagneristy byla správná, ale na 50 %, protože jsme si mysleli, že maskovaní wagneristé byli zlikvidováni ukrajinskými obránci. Ve skutečnosti to byla další ruská jednotka, která přicházela zezadu z druhé linie k útoku a nebyla informována o vagneristech maskovaných vepředu. Proto, když uviděli Rusy, křičeli „Jsme svoji“. Po bitvě, když Rusové přišli na to, že zlikvidovali Vágnery, se rozhodli použít video jako ICAO, údajně se sami Ukrajinci zabili.

 5. Updated data has appeared on a video showing two people being killed in a Ukrainian Pixel shouting „We are our own., We are our own.“. Our version, which we distributed earlier, that the video disguised wagnerists was correct, but 50%, because we thought that the disguised wagnerists were eliminated by Ukrainian defenders. In fact, it was another Russian unit that was coming from the rear from the second line to attack and they were not informed about the wagnerists disguised in front. That is why, when they saw the Russians, they shouted „We are our own.“. After the battle, when the Russians figured out that they had eliminated the Wagners, they decided to use the video as an ICAO, allegedly the Ukrainians themselves killed each other.

 6. ten jakoby ukrajinskej vojak, resp. rusak prevleceny za ukrajince, mu sam jeste rika, ze jsou svoji, ZE JE TAKY RUS… takze ten wagnerovec s tlumicem strilel do vlastnich rad a rozhodne ho tedy nepopravil, kdyz mu ten jeho rus JAKO UKRAJINEC nechtel dat zbran a tvaril se nikoli ze by byl snad posrany nebo zraneny, nybrz ze byl JEHO, coz wagner z vyhledu nevedel… snad je to takto polopaticky vysvetleno VSEM dost jasne, a overujte si ty popisky nez se na neco podivate, prectete, napisete… a ptejte se na bitevnich polich po kom strilet a kdyz vam rekne ze je s tebou tak mu verte, a verte i mne! jinak na vas poslu fesaka aby vas taky potichu zezadu prekvapil ps: na zadne strane nejsem ani se nikoho nezastavam, ja jsem vzdycky ten treti co se jenom smeje!

 7. Docela geroj! v takové stresové situaci se ještě snažit o odzbrojení. Určitou šanci měli. Na druhou stranu, v návalu stresu, kdy to kolem nich bouchá….ti vůbec nestihli tu situaci nějak zpracovat a pustit zbraně a dát ruce nad hlavu.

  Na jiných military forech se píše, že podle rozhovoru mezi UA a RF vojákem vyplynulo, že ti UA si mysleli, že se jedná o Azováka, ukrajince v RF uniformě. Trestné komando, které střílí ukrajince, kteří hodlají dezertovat. Což se bohužel na UA prokazatelně děje. Bojovou morálku udržují občasným střílením vlastních, kteří dezertují. U nás v mainstream tisku se o tom nepíše. Když, tak že masově dezertují rusové….

Česká panna s onlyfans 🇨🇿

Tramvaj vs. chodkyně 🇨🇿