in

Útok na nádraží v Paříži 🇫🇷

11.ledna 2023, FRANCIE: Na pařížském nádraží Gare du Nord zaútočil muž vyzbrojený podomácku vyrobeným nožem na náhodné kolemjdoucí. Za pokřiku „Allah Akbar“ stačil zranit šest lidí (pět mužů – včetně jednoho policisty, a ženu) a pak jej třemi výstřely zneškodnila policie. Podle informací má jít o Mohameda Amina, uprchlíka z Libye (některé zprávy hovoří, že je z Alžírska), na kterého se v době útoku vztahovala povinnost opustit území Francie. V současnosti leží ve vážném stavu v nemocnici.

Ohodnotit příspěvek

-55 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. A začlenit je nelze, jak je to možné, když jim nabízíme veškerý komfort? Když Hannibal táhnul na Řím, tak měl taky poslepované vojsko z různých žoldáků, Afričanů, Arabů, divochů a byla to jedna z nejlepších armád té doby. A to se s tím nesral. Přepadl kmen, udělal nabídku, když byla odmítnuta, tak je přejel silou bez slitování. A stejně pro něj pak mnozí oddaně bojovali, protože když viděli Kartágo a jeho bohatství, tak se ještě rádi k němu přidávali a najednou měli co jíst, kde složit hlavu a k tomu všemu ještě žold. Jenže zjemnělí Francouzi jim tu sílu ukázat neuměj, takže smůla.

  2. Hej dobře tady nákládáte tě humanistickým dobroserským libtardským lgbt eurohujerům ⚜. Jsem na Vás pyšnej. Koukám, že tady elfíkům pšenka nepokvete v jejich prolhané propagandě. 🚫 Nejspíš bude tento server označen za dezinformační 🏴‍☠️ i když právě ukazuje surovou realitu všedního dne.😁😂🤣 Jo pičo tohle není facebook.🏳‍🌈

  3. Nejhorší je, že tyhle hovna sem proudí každý den, jen už ten zájem o tu situaci prostě opadl jako o vše (covid, ukáčka…) teď sice možná tolik ne, ale až se zase trochu oteplí, bude moře plný „plaváčků“, který budou levičácký chcanky tahat na lodě a rovnou je vozit ke břehům. Fakt bych potřeboval vysvětlit, co se může normálnímu bílému Evropanovi honit v palici, že vítá nějakýho „Makumbu“ s vidinou toho, že se tady stane plnohodnotným článkem. Zatímco on umí hovno, v životě držel v ruce maximálně klacek nebo kalach a tady by musel nastoupit aspoň základku aby se z něj stal na půl člověk.

  4. Do pice jak ja tyhle kozomrdske zkurvysyny nesnasim. Zpiceny odpad. Jsou proste zeme, kde se ta evoluce nepovedla a je to historicky podlozene. Mel by prijit tvrdy restart a vsechny tyhle muslimske mrdky by se mely zlikvidovat. Tenhle zpiceny zfanatizovany odpad neprinesl svetu nikdy nic dobreho, takze jedina moznost je…napalm a vypalit tu svoloc do jednoho. Zbytky zaorat a vysadit treba brambory. Tfuj, do pice. Zkurveny muslimsky odpad

Dopravní nehoda #27 🇹🇭

Prdelky #8