in ,

Nenajedl se 🇺🇦🇷🇺

UKRAJINA: Posmrtně ztuhlý ruský voják dělá reklamu na konzervu s nápisem „kuřecí maso ve vlastní šťávě“.

Ohodnotit příspěvek

59 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Furt tu melete to samy stale dokola a dokola. Navzajem se tu JEN prevazne urazite, nasirate se a nadavate si tu do debilu. Ja bych treba uvitala, kdybyste teda jako ti NEDEBILOVE zapli mozek a uz konecne pochopili, ze se nedomluvite a rozhodne neshodnete…a uz vubec NEPRESVEDCITE o svy pravde! Kolik bunek vam chybi k tak BASIC akci? Nebo je to KONSPIRACE? huuuuu.

    • Jenze to by udelal kazdej narod, mozna krome frantiku. To byli vzdycky chcanky. A zas takovy „hrdinove“ to fakt nejsou, kdyz hned jakmile evropa jim otevrela „stavidla“ tak jich miliony zdrhli a to se to jejich regionu ani nedotklo. Posbirali prachy vsude kde je dostali a v praglu je nevidis v aute pod pul mice. Ty lidi ktery by to naopak potrebovali, tam zustali. Protoze na to proste nemaj a nebo nemaj se sem jak dostat. A nez tady nejakej blbecek napise neco o zavisti… tak fakt neni zavidet co. Je to obycejna vychcanost, kterou zaplatime my vsichni a jestli si nekdo mysli ze tim strasne ublizujeme rusku… tak to fakt ne. Ruske elite se bude zit porad dobre a luza jim byla u prdele vzdycky.

    • Jsi úplně mimo. Tady vůbec nejde o ruský vliv, a že pozvedli zbraně a šli si za svými právy a svobodou. Takové kecy ti servírují jen mainstreamová propaganda. Kdyby tam byl nějaký ruský vliv, tak před válkou celá ukrajina nebude vypadat jako silně orientovaná na západ. Právě že tam ruský vliv byl tak naprosto zanedbající síle,tak se UA defacto stala západně orientovanou zemí. Západ překročil červenou linii tím,že se snaží UA dostat pod svá křídla. Rusové několikrát zdůrazňovali,že pokud bude vliv západu sílit na UA a poruší určité hranice napětí,budou muset jednat. UA je v evropě dle časopisu forbes nejzkorumpovanější země. A podívej, kolik let už prosazují zájmy západu. (od konce roku 2013) Podívej se,kdo díky UA ekonomicky opět sílí a snaží se srazit svou konkurenci ve světě. Nejdřív pochop geopolitickou situaci co UA znamená za oblast mezi východem a západem, a potom možná pochopíš,co to znamená pro Rusko,pokud se UA stane “západem“. viz. Karibská krize

     • takže vlastně říkáš, že je to válka, kterou pořád „maskují“ pod speciální operací
      říkáš že je to dobře a říkáš že rusko na to má právo je okupovat ? 😀 myslím ty jsi taky dobře nacucaný sračkama od raptoru až po ktv a podobné hovna, kde informace podávají „lidi“, kteří dělají uplné hovno. Nikdo z nich nikam nejede ani na tu zkurvenou frontu na ukrajině. Dokonce víc „info“ podá i ta německá čubka (nevím jak se jmenuje) na půl ruska, co má být na ukrajině, ovšem z ruské strany. U nás jde krásně vidět to jak určitýmu početu obyvatel strašně chybí „socialismus“ všechno všech ale přitom nikoho (skoro). Známý co šel do duchodu, furt hnětl podobné hovna co meleš ty nebo black, ale nebyl schopný ani přiznat, že byl ve straně, když strážil na hranici. A když člověk vzpomněl zabité lidi co zdrhali, tak se tomu vysmál a řekl že utikali jen kriminálníci … prostě vypláchnuté mozky nic víc

      • Co to meleš? Já tady mluvím o geopolotické světové situaci, ne o zdůvodnění války. Mě je jedno,kdo se jak k tomu staví. Tato krutá válka je výsledkem neústupného postoje USA k uznání „multipolárního“ světového řádu, který jako jediný určuje výstřely na celém světě. S převratem na Ukrajině v roce 2014 (Majdan), který kontrolovali a financovali, s následným znovuvyzbrojením Ukrajiny a agresivním postojem proti Rusku, měla být připravena další kampaň směrem k Moskvě. Prvními výsledky byla občanská válka v Donbasu a anexe Krymu Ruskem. Pacifikace ve formě Minské dohody byla dohodnuta jen proto, aby se získal čas na vyzbrojení Ukrajiny, jak jsme se dozvěděli mimo jiné od Merkelové a Porošenka. Nejpozději by nastal čas zahájit seriózní jednání s Ruskem s cílem vnutit Ukrajině neutrální status a vynutit dodržování minských dohod. Myslím, že Putin by s tím byl spokojen, ale USA chtěly válku za předpokladu, že budou pravděpodobně jedinými příjemci tohoto konfliktu. Dobrá práce z pohledu USA.

      • Pokud se tady chceš hádat,budeš si muset najít někoho jiného. Mě je úplně fuk,jestli vyhrává západ nebo východ. Pokud se furt nechytáš, co za pointu chci říct,jdi na google, a vyhledej si, jak moc US rozšiřují vliv směrem na východ od roku 1949. UA není konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem jako takový, ale je to válka mezi západem a východem. Povznes se nad celou tohle válkou a vnímej konflikt z geopolitického hlediska v dekádach let-po druhé sv. válce. Podívej, se jak obrovský vliv má US v evropě a ve světě, a jak pomalu ve velkém časovém měřítku rozšiřuje své hranice až na hranici s Ruskem. Rusko i US ví moc dobře,že Ukrajina je oblast velmi kritická pro bezpečnost Moskvy, a skvělé místo pro kontrašpionáže Ruska. Je to jako Kuba pro Spojené státy v roce 62. Ukrajina by měla být neutrální,protože představuje pro obě tyto mocnosti nárazníkovou zónu. Bez tohoto nárazníku se bude jen stupňovat napětí ve světě,k čemuž došlo. Podívej se na mapu a snad pochopíš.

 2. Ráno jsem na facebooku četl, že Britanie pošle Ukrajině jako poslední armádní pomoc dvanáct tanků. Ano dvanáct tanků a tím prý podpora ukrajiny z Británie končí.
  No hoši vidím to s tou mobilizací a povoláním na Ukrajinu jasně. Prostě nás výchoďnáry pošlou na rusa aby zápaďáci byli v pohodě a mohli si čechy rozkrást, Fiala s pavlem už Benešovy dekrety konečně zruší a začne zas poněmčování. Však už tu nebude nikdo kdo by tuto zem bránil, když budeme prdět do hlíny na ukrajině. Doufám, že kurvy z neziskovek budou mít přednost a půjdou jako první.

Sebevražda ruské pornoherečky 🇷🇺

Objevení „vyhynulého“ ptáka 🇵🇬