in ,

Německá policie vs. bahno 🇩🇪

14.ledna 2023, NĚMECKO: Pořádková policie měla velké problémy s bahnem, když ve vesnici Lützerath chránila uhelný důl před protestujícími klimatickými aktivisty. Vesnice má být srovnána se zemí kvůli rozšiřování dolu, jenž je podle vlády nutný pro energetickou bezpečnost Německa.

Ohodnotit příspěvek

87 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Slušná groteska. Jen už jsem čekal kdy se tam objeví Charlie Chaplin nebo Benny Hill. Ale stejně, nemáte pocit, že policie napříč celým světem ztratila autoritu? Odpověď samozřejmě znám.. výrazné odebrání pravomocí a naopak posílení práv všelijakých spolků, minorit, aktivistů, organizací a dokonce kriminálníků. Chybička, končíš a fičíš max do fabriky. Fandím vám kluci, nemáte to lehké.

      • Co je na tom špatně? Ve jménu ekologie Německa je to top stav. V jejich krásné zemi si neserou hnoje z komínů a jaderných paliv do přírody. Jsou tedy nejčistší zemí Evropy. Sice mají komíny jinde v Evropě, ale to nevadí. Taková je jejich mentalita. Stejná mentalita jsou elektromobily, on sice přímo emise nedělá, ale výfuk má v elektrárně. A stejná mentalita je i green deal. Nastavili takové podmínky, že vyrábět cokoli v Evropě je ekonomický nesmysl, tak se výfuk přesunul do Číny. To je stejně dementní jak kdybys házel odpadky sousedům za plot. Doma máš čisto, ale kolem tebe hnůj. A kdyby jim do toho nehodil Vladimír vidle a nebyly ceny energií takové jaké jsou, tak ten uhelný důl v životě neotevřeli. Dokonce jsou tak retardovaní, že pak chodí a všem ukazují jak je u nich čisto a že to ostatní země také musí dokázat. Už jim ale nedochází že k nám za plot vyhazují jejich odpadky.

Tágem přes hubu 🇮🇪(test přehrávače)

Odklízení vraku 🇷🇺