in , ,

Srážka vrtulníků v Queenslandu 🇦🇺

AUSTRÁLIE: Čtyři lidé zemřeli po srážce vrtulníků poblíž zábavního parku Sea World ve městě Gold Coast. Všichni mrtví pocházejí z vrtulníku, který vzlétal, další tři cestující jsou v kritickém stavu. Oběťmi jsou obyvatelka Sydney Vanessa Tadros, britský pár Diane Hughes (57 let) a její manžel Ron (65) a 40letá pilotka Sea World Helicopters Ashley Jenkinson. 10letý syn Vanessy Tadros je jedním z těch těžce zraněných a leží na jednotce intenzivní péče.

Pět ze šesti lidí ze druhého stroje, který zrovna přistával, utrpělo lehká zranění. Na záběrech je vidět cestující na zadním sedadle letadla, jak se snaží pilota Michaela Jamese varovat. Jamesovi se podařilo s vrtulníkem bezpečně přistát i přesto, co list rotoru stoupajícího vrtulníku prorazil čelní sklo.

Předběžná zpráva o příčinách havárie bude hotová za šest až osm týdnů.

Ohodnotit příspěvek

29 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Na netu koluje pár dní video z Číny. Jmenuje se to ,,Abandoned China labs“ a jsou tam záběry mrtvých a vykuchaných mimin v nějaký nádrži. Info skoro žádné ,jen něco málo o černém trhu s orgány . Zkusil bys projet svoje zdroje prosím ? Třeba se ti poštěstí něco najít . Je to nechutný,ale jestli to není fake tak je to minimálně zajímavý ne ?

Nález rozřezané mrtvoly 🇲🇾

Po nehodě #9 🇪🇨