in

Inkriminující vyhledávání na internetu

USA: Za jednoho z nejblbějších vrahů poslední doby je považován 47letý Brian Walshe, který je podezřelý ze zmizení své 39leté ženy a matky tří dětí Any Walshe, jenž se pohřešuje od 1.ledna 2023. Ve stejný den od ranních hodin Brian na Googlu vyhledával tyto věty: „Za jak dlouho začne páchnout mrtvola“ (ve 4:55 ráno), „Jak zabránit rozkladu těla“ (4:58), „Jak svázat tělo“ (5:20), „10 způsobů jak se zbavit těla“ (5:47), „Jak dlouho musí být někdo pohřešován, aby se dědilo“ (6:25), „Můžete vyhodit části těla“ (6:34), „Co dokáže formaldehyd“ (9:29), „Jak dlouho trvá zjistit DNA“ (9:34), „Jde někoho identifikovat podle částečných ostatků“ (9:59), „Porcování a nejlepší způsoby jak se zbavit těla“ (11:34), „Jak vyčistit krev z dřevěné podlahy“ (11:44), „Luminol ke zjištění krve“ (11:56), „Co se stane s kusy těla po vložení do amoniaku“ (13:08), „Je lepší oblečení z místa činu vyhodit nebo vyprat“ (13:21) a na závěr „Jak identifikovat tělo, pokud chybí zuby“.

V prosinci 2022 například vyhledával „Kdy je pro muže nejlepší rozvod“.

Vyšetřovatelé mají záběry z bezpečnostní kamery v bytovém komplexu jeho matky (asi hodinu severně od svého bydliště), kde Walshe něco vyhodil do popelnice. V té se následně našla zakrvácená pilka na železo, sekyra, deset igelitových pytlů na odpadky se skvrnami od krve, dámské boty a peněženka značky Prada a očkovací průkaz Any Walshové proti COVID 19. Státní kriminální laboratoř testovala některé z věcí a našla DNA od Any a Briana Walshe.

Původně bylo oznámeno, že Walshe i zaměstnavatel jeho manželky nahlásili její pohřešování 4. ledna. Při slyšení však vyšlo najevo, že pouze zaměstnavatel oslovil úřady a poslal je na kontrolu jejího zdravotního stavu. Až pak Walshe řekl, že svou ženu neviděl několik dní. 1.ledna 2023 měla Ana odletět na služební cestu do Washingtonu D.C., ale nestalo se tak a od té doby nepoužila svou kreditní kartu.

Zdejší video pochází ze slyšení u okresního soudu v Quincy, stát Massachusetts, kde Walshe čelí obvinění z napadení s úmyslem vraždy a nezákonný pohyb a manipulace s mrtvým tělem. Je ve vazbě na kauci 500 000 dolarů a trvá na své nevině. Další slyšení je naplánováno na 8.února 2023.

Tělo Any se zatím nenašlo.

Ohodnotit příspěvek

34 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Jak ovce hýkají blahem a vůbec jim nevadí, že to stejné se může obrátit proti nim. Že ta míra toho sledování už je za hranou. Vidím to jako ve filmu „Matrix“ nebo „Nepřítel státu“, oba luxusní filmy, které tak trošku ukazují kam to špiclování vede. Nechtěně se do něčeho zapletete a během pár hodin z Vás media udělají vraha, kterého nahání celá FBI s veškerou hi-tech technologií, od Vaší, banky, přes google až po satelitní snímkování. Ve filmu „dejavu“ šli ještě dál. Hlavně, že jste ve své bublině bezpečí, protože vy přece nic nezákonného neděláte. Ale druhého klidně odsoudíte, aniž by Vám došlo, že příště ten souzenej neprávem můžete být vy. Nebudu ho hájit, ale vzpomeňme na Kramného, který sedí v base a defakto není prokázané, že svou ženu a dítě zabil (ani k tomu neměl důvod), ale media to podala tak, že ho prostě odsoudit museli. Co když tento pán ví něco na Bidena, CIA mu unesla ženu, vydírají ho a tohle je součást jak ho zlomit aby ho umlčeli? Hm? Ne, ovce spinkejte dál.

Mrtví ukrajinští vojáci 🇺🇦🇷🇺

Poprava tlouštíka 🇧🇷