in

Síla make-upu

Sobota ráno vs. pátek večer

Ohodnotit příspěvek

-42 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Ja to rikam uz od puberty… Zenskym se diky make-upu neskutecne zvedlo ego… V dnesni dobe, ta kvalita tech sracek na xicht je prvotridni a kdejaka lochneska, ktera ma oblicej +-y ALE! dba o svou postavu – nahodi tanga, zarezany leginy, zmaluje oblicej a pak lovi ‚prince s miliony na konte‘ atp….

  Staci se jen podivat, jak vypadaly zensky pred sto lety, kdyz si clovek odmysli ‚modu‘ a ‚ucesy‘ tak jsou to stejny baby jako dnes…. Samozrejme se najdou vyjimky….

  p.s. jsem serednej jak prdel a vase mama za bura mrda….

 2. Když něco podobnýho vidím,tak mi to pokaždé příjde jako klamání spotřebitele.Jinými slovy“chlapů“.Je to nespravedlivé.Chlap si může tak akorát voholit hubu a učesat se ,má-li ještě co česat teda, když jde na rande a ty čubky (všechny ženský),musí mít furt něco extra.A stejně jim to nestačí a připadá jim to málo.Kurvy škaredý.

 3. Sobota ráno vs. pátek večer. A aby byly na pátek ready, začínají minimálně ve středu, některý už v neděli ne? Ty vrstvy štuku musíš nechat proschnout, jinak to začne praskat. Některý to asi tahaj rovnou lepidlem s perlinkou. Je pravda že jsou zmalovaný až moc, tak je rozdíl mnohem víc poznat, než kdyby byly jen tak standardně…

 4. Čůráci, ale i hnusný musí někdo píchat. A dělám to já za vás a můžu vám s klidem říct, že po tmě jsou všechny pici stejný. Naopak, jednou jsem šel do fakt slabší, trošku silnější, ale velký kozy a celkem milá tak jsem si říkal, že ji ho tam našroubuju a postříkám ji ty její obří dvorce. Stačilo pár panaků a už byla ready na to moje malý pero.
  Šli jsme ke mně a už ve výtahu mi vytahovala péro jak byla natěšená. Cpal jsme ji ho tam snad i s koulema a fakt jsme si to užili, byla tak vlhká, že mi v ložnici spadli tapety. Finišoval jsem do pusy pač na břicho to dělaj jen dementi a ta nepěkná tluštoška sála jak lux vod karchru, normálně mi to sundalo ponožky a vtáhlo voči.

  Pak jsem ji ještě párkrát píchal, ale jak si začla myslet, že se snad milujem, poslal jsem ji do piče. Nicméně jak to teď píšu, trochu tvrdnu. Cuz

 5. Jedna holka z vedlejšího města si bokem trochu přivydělávala jako modelka. Je to celkem kočka. Fotila nějaký fotky asi pro nějaký magazíny a další píčoviny kolem, hrála i v nějakých českých hudebních klipech atd. Pár let zpátky jsme se potkávali dost často, skoro každý druhý víkend, v místním rock baru, kam jsme chodili na koncerty. A vždycky jsem si říkal, že je fakt pěkná, akorát bylo na hovno, že měla nos trochu nahoru. No a předevčírem jsem ji potkal v kaufu na nákupu…nenamalovanou a v obyčejných hadrech. Najednou tam stála úplně průměrná holka, za kterou se na ulici ani neotočíš. Stačí trocha make-upu a můžeš si svoji „krásou“ vydělávat… Když je holka přirozeně hezká, tak vynikne i bez líčení a v obyčejných hadrech… A nemusí to být modelka.

Poprava tlouštíka 🇧🇷

Magor s cihlou 🇨🇳