in

Tak ale jebe mu???🇨🇿🇸🇰

Hoši, nechci se tady hádat, volte si koho chcete, ale co zase Andrej předváděl v debatě na ČT, to je k zamyšlení i pro největší odpůrce Pavla. Z úst Babiše zazněly desítky nesmyslů a lží (vše lze lehce dohledat a vyvrátit), popřel i svá vlastní slova (z pořadu Show Jana Krause), sorry jako, on se fakt nedá poslouchat ani minutu. Dokonce třikrát řekl, že v případě napadení Polska nebo Pobaltí by nevyslal na pomoc naše vojáky, protože on jediný chce mír. V tom případě by nikdo ze spojenců z NATO (Polsko, Německo, USA, atd.) nepřišel na pomoc nám, což mi přijde jako solidní ohrožení bezpečnosti státu. Už o tom samozřejmě v Polsku (i jinde ve světě) píšou.

Nelíbí se mi jeho řeč těla – krčí se a kroutí, tváří se zle, ublíženě, nejde z něj nic pozitivního a to i přesto, že během kampaní miluje všechny lidi, zvířátka i stromy (podle mě je však těžký asociál a sociopat). Naopak Pavel sedí pevně, rovně a klidně.

Frajer si podle mě jen chce na pět let zajistit imunitu, aby nešel sedět za stále vyšetřované podvody ve Francii a dožíval v luxusu. Pokud nevyhraje, asi ho čeká ještě dost problémů.

Jeho PR tým duševních mrzáků pak měl plné ruce práce, aby to nějak zachránil.

Celá ta jeho kampaň je psycho, normálně už jsem v práci i rodině mluvil s lidmi, kteří věří, že Pavel vyhlásí mobilizaci, zavede euro, zvýší daně nebo omezí svobodu slova, a trochu mě to znepokojilo, že jsem ve společnosti tak blbých lidí.

Tady prostě vidím respektovaného chlapa a ne ukňučeného sraba, co ani neumí česky. Podle mě má prezident hlavně reprezentovat svou zemi, což Andy nemůže, protože dělá ostudu všude kam přijde.

 1. já su nakonec rád že ten kundí pičus kandiduje.. aspoň to více lidem otevře oči protože to co teď předvádí na to ani nemám slova. Ale kdo to nepochopil do teď… těžko mu něco vysvětlovat na poslední chvíli. přesto Pavel jasně vyhraje. Nejen že je AB kokot ale naštěstí ten Pavel vypadá fakt dost slušně (konečně někdo tvl).

 2. jemu vôbec nejee!!! alel má pravdu, lebo pomáhať druhým štátom nato nie je povinné ale v rámci možnosti a schopnosti…toto je uvedené aj v stanovách nato… takže kto by z vás išiel bojovať za poliakov alebo slovákov??? kto by rizkoval svoj život??? nech idú zapredajné politické hovadá bojovať!! aj so svojimi rodinami…to nie je naša vojna ale špinavej ameriky!!!

 3. Každý svéprávný člověk vidí , že Babiš je prostě kokot. Ostuda, mele páté přes deváté. Nustále lže, straší, populista, dezinformátor a když otevře hubu , neumí dát dvě věty dohromady…Tohle na hrad nemůže. O víknedu všichni k volbám a volit Pavla

  Ono když za tebe musí ,žehlit skandál Zeman tak to už je na zamyšlení…

 4. Všichni lojzíci co mají pocit že jsme tu v největší totalitě , jak nám vládnou komouši všechno podvod atd – omg odstěhujete se třeba do venezuely a běžte už do píči ,držte tlamy a padejte do práce – nezasloužíte si za ty kecy a názory vůbec nic žádnej benefit z evropského stylu života žádnou zdravotní ani sociální péči ,prostě běžte do píči a nevyjadřujte se , hanba .

 5. Mě osobně přesvědčila ta neuvěřitelná nenávist zástupců generála vůči lidem co mají jinej názor. Mám dost toho, jak na všechny útočí, nadávají a nenávidí každýho, kdo má na jejich generála jinej názor. Ať je Babiš jakej chce, a že si o něm nedělám iluze, tak co předvedl „moderátor“, to bylo na okamžitej vyhazov. On si tam usurpoval rozhodovat o tom, že Babiš smí říkat jenom to, co je podle něj pravda. Tyvole kde to jsme?! ČT se chová jako poslušný Fialův psík, naprosto okatě využívá naše veřejný peníze, aby zvýhodňovali jednoho kandidáta…. no hnus. Původně jsem nehchtěl jít volit vůbec, že si z těch dvou hovad nevyberu. Teď to ale vidím tak, že to hodím Babišovi. Co musí bejt ten Pavel zač, že ho tlačí všechny mediální kurvy, co jich tady v ČR je? No a v neposlední řadě mám taky názor, že Putin je bývalej tajnej agent KGB, Petr Pavel je taky bývalej tajnej agent STB(toho času řízené KGB). A stejnej typ člověka jako Putin, toho na hradě nechci. Tolik můj názor.

 6. Řekl to naprosto skvěle. Akorát čuráky, kteří chtějí vidět krev a utrpení a hráli si jako děcka rádi na vojáčky si tajně přejí *ratata bum“ válku. Babiš je možná kokot, ale není zkurvenej kokot jak Pávek. Se proberte, volíte na hrad vojáka, borca, co živily války a konflikty. Říkáte, že má viset a ani nevíte proč. Vy byste na jeho místě tu zkurvenou řepku nepěstovali? To bych vás chtěl vidět. Idioti

  • @adamski Napriklad nejhorsi ministr financi kokot Stanjura. Zblebty o fiskalni odpovednosti, ale nakonec nas zadluzuje snad nejvic v EU. Neschopni nejak zalepit tech 100 miliard ze zruseny superhruby mzdy, co si s Babisem odhlasovali. Don Pablo jako ministr spravedlnosti. Valek jako ministr zdravotnictvi, co se namisto svyho resorti spis venuje tomu, aby v ustave bylo, ze se homoklady nemuzou brat. Atd.

   • @Degreaser Stanjuru taky vnímám jako krok vedle, osobně jsem doufal, že tam bude Skopeček. Ono zalepit chybějících 100 mld. budou muset zřejmě zvýšením daní, o tom již mluvilo několik expertů. Což se od pravicové vlády nečeká, resp. nečekalo. Ale pokud zruší všechny varianty různých podpor a slev (dost nepopulární kroky), jež mnohé byly zavedeny třeba za Babiše (slevy na vlaky apod.), tak nemají v následujících volbách šanci a to se jim zřejmě „moc nechce“.
    Válek jako ministr zdravotnictví možná nepatří mezi top, ale když si vzpomenu na střídání během covidové krize, tak za mě ok.
    Kdo by teda byl lepší než Blažek na MS?

  • @adamski už jen to, že Fiala měl plnou hubu antibabiš a brečel jak je 300miliardovej schodek státního rozpočtu neuvěřitelné zadlužování a bum udělá ještě větší schodek rozpočtu, protože v něm není započítána hodnota prostředků, které se poslali na ukrajinu. Všechny ty tanky, raketomety, náboje, (neříkám že je to špatně, aby zas tady libtardská lůza neječela), něco stáli a ty by se měli do schodku rozpočtu přidat taky.
   Dále pro OSVČ neudělal nic. Energetickou krizi nevyřešil, jen ji zastropoval, vlastně udělal to co vyčítal Babišovi, neboli, stát platí lidem drahou elektřinu a tak vlastně jede na dluh a prožírá prachy dalším generacím. Stropováním nedonutíte lidi aby s energií šetřili. A to i přes to kdy energie z JE stojí 20 halířů za kWh se vším všudy.
   A co EU? Proč v době předsednictví EU neřekl, to pro co byl zvolen? Proč takto v EU nemluvil před Lejnovou? odkaz Zmrd.

 7. Kurva Kosiku no jak uz tady nekdo psal, politika sem nepatri. Ale jsem za ten prispevek rad. Z vetsiny z nas, z rad milovniku hnusu a porna, se vyklubalo docela slusne spolecenstvi diskutiicich, co ma vlastni nazor, ktery ma hlavu a patu! Porad je tady par kktu, co by si zaslouili nasrat do huby, nebudu to delat jmenovite, oni jiste vi, ale co uz. Takze vzhuru k volbam at to to stbacke slovenske prase nedotahne do zdarneho konce, a radsi zhyne v propadlisti dejin!

 8. Babišovi jde skutečně pouze o 2 věci. O imunitu, aby na něj justice nemohla a o pokračování možnosti ovlivňovat chod státu ve prospěch Agrofertu a Babišovic kapsy. Všechno ostatní včetně lidí i republiky je mu u prdele. Andy je psychouš a klasický hajzlík a přizdisráč, který bez úsilí PR týmu a managementu Agrofertu nedá dohromady kloudnou větu a bez leváren by žádný Agrofert neměl. Jeho cesta ke zbohatnutí je dlážděna lží, křivárnami, podvody a jinými sviňárnami. Co jiného čekat od vypatlaného stbáckého Rusína.

 9. Nechci se toho kokota zastávat, ale on tu otázku vůbec nepochopil, nebo nezpracoval. Dělá to neustále, že si jede svoje keci a nic nebere. Je to jeho obrana a taktika, jak se ze všeho vykroutit a stočit to ve svůj prospěch. Před vystoupením v ČT (kam samozřejmě vůbec nechtěl) mu jistě jeho tým hustil do palice, jak Pavla musí spojovat s válkou za každou cenu, při každé otázce a sebe musí prezentovat jako mírotvůrce a diplomata za každou cenu. Pak zjistili jakou píčovinu zase vyplodili, stejně jako když ho poslali do školy. Měsíc je planeta, kdo napsal Švejka nevím a kráva vyrábí mléko v žaludku.

 10. Co Babiš, to je jen jeden člověk, ale číst ty komentáře na jeho FB 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Tam snad kurva 70% lidí nedá dohromady smysluplnou větu bez chyb. Bohužel, i přes to, že ze sebe Babiš udělal před spojenci kolosálního čuráka a poškodil ČR, mu to ti jeho prostoduší dezoláti, ve stylu pohádky Císařovy nové šaty, půjdou stejně hodit, protože už nesnesou pomyšlení, že by si přiznali, že jsou dementi 🤷🏻‍♂️

 11. zmrdi … volim bastaka !!!! kazdej kdo ma rozum na spravnym miste a kule pro druhyhe kolo vezme listek toho valecneho stvace pavla, jeho jmeno preskrtne a krasopisne napise jmeno jedineho slusneho kandidata, chartisty a vlastence jarouse bastaka .. a doplni o nejake vykricniky !!!!! pred casem se na youtube objevilo tohle „4Quw5wjWEMo“ video !!!! je to fejk, nejaci zmrdi to na bastaka nastrazili … neverte vsemu co vidite (a slysiste) …

 12. ….kdyby se přece jen objevil statečný policajt a soudce, co nesoudí v samotné liteře, ale i v duchu zákona. Anebo Šakal obchodních nepřátel, ne tyátr s nábojem v obálce. Přeci jen: prezidentská ochrana je jako bitevní divize. Babiš je císař všech zbabělců. Víme to. Poslat ho v pátek a v sobotu do kelu a přitom vzít smykem i váhavé lenochy je naše povinnost. Na zteč!

 13. Zrádci
  Zrazují denně. Z éteru i z obrazovek. Za ruble, pro funkce, z vrozené křivosti. Z mindráků, že skončili v muzeu. Máme paměť, tak jenom zíráme. Dřív křesťanský ministr je hemoroid spojenců a slouží východu. Z chartisty pod knutou starého režimu je slimejš Kremlu a totem „nácků“. Ze šéfa špiónů za vlády „Topola“ je proruská siréna. Z europoslance, jenž kdysi vzýval svobodu, je čínská nástěnka. Z náměstka socanů za éry v „Černínu“ je krysa Putina. A uprostřed českého ostrova v Tel Avivu má Stropnický sedánek s ruskou pátou kolonou. O velezradě Zemana bylo vše napsáno, bude mít svůj sloupek v dějinách: zradil vlast a sloužil Moskvě. Nic víc tam nebude. Babiš je ale level nejvyšší, zradil by spojence. Repete Mnichova je krysám nejbližší: každého nechat ve štychu a hrát jenom na sebe. Je Orbánem po česku. Je třeba nelhat si: českou zemi má Babiš na háku. Není to jeho vlast. Co mohl z ní vytěžil, zplundroval, ukradl, rozpoutal nenávist. A Hrad by měl jen jako pojistku, kdyby se přece

 14. ten kdo to hodí tomu slovenskýmu ubožákovi nemá všech pět pohromadě, týpek tu má noviny, rádia, internetový servery a hromadu firem a ještě by si tu chtěl vládnout jako prezident, to určitě… tvrdí jakej je suprovej manažer, přičemž na konci období „manažování“ této země ji stihl ještě přivést na práh největšího finančního schodku v historii… tvrdí jakej je skvělej diplomat jak zařídí mír a přitom je schopnej říct takovou sračku jako řekl včera, nebo předtím, že všem zavolá a bude konec války na Ukrajině…. to že lže, slovíčkaří, vyvolává chaos a strach, nebo například zcela nepokrytě přihazuje peníze svým kamarádíčkům (100 mega za polní nemocnici bez jedinýho pacienta) je už jen taková třešnička na dortu, no a asi je to signál pro stejný zmrdy jako je on ať mu dají hlas, zjevně jich je tu docela dost v té naší krásné republice :/ plus ti co z něj maj spolu s ním prachy samože

 15. I když asi Bureš prohraje, bud i tak výsledek voleb naprosto tristní. Volby ukazujou, že asi 40% lidí v týhle zemi jsou naprostý mrdky. Pokud si někdo dobrovolně vybere nesčetnekrát usvědčenýho lháře, podvodníka, zkorumpovanýho zloděje co krátí daně, naprosto bezpáteřní, arogantní, tupý hovado co nedá dohromady smysluplnou větu a v neposlední řadě prostě hloupýho blbečka co si ho na chleby namazaly děti ze základky. No potěš prdel. Pořád si říkám, co je to za lidi?..

 16. Jeho sociální inteligence a empatie je na bodu mrazu. Navíc je chudák poměrně natvrdlý. Jeho nemůžou v PR oddělení pustit samotného ani na hajzl, aniž by hned neudělal ostudu. Je to klasický vyjebávač, pan baron podnikatel a oligarcha a je naší trapnou vyzitkou, že to dotáhl na vítězství v parlamentních volbách, na ministra financí, premiéra a možná i prezidenta. 4x fuj.

 17. Nejsem zastancem zeleneho mozka, ale z tech dvou rozhodne Gen. Pavel… Osobne proti Babisovi nic nemam, ale… Nechci slovaka za ceskeho prezidenta a v posledni dobe mi prijde ze dost zestarl a to jeho vyjadrovani uz zacina pokulhavat… Premyslel jsem nad tim, a ani za nic, bych nechtel byt v kuzi tech lidi co kandiduji na prezidenta, protoze ten napor na psychiku musi byt neskutecny…. Babis uz zacina starnout, je to znat, takze za 1, je to slovak, nebo polovicni slovak bo co ja vim, 2, nezda se mi vhodnym reprezentantem CR tak jako tak… Pavel ma vystupovani, hrdost a bude dustojnou ozdobou naseho maleho statu

 18. Ten kokot, je schopný v sobotu říct, že sice prohrál, ale že ho volily přes 2mil lidí a to znamená, že je taky trochu prezident. Pak dodá, že mu to prohráli zkorumpované média a že on jediný pracuje pro lidi a hned začne makat na tom, aby příští volby vyhrálo ANO.

  Vidět fňukat Bureše, bude k nezaplacení. Doufám, že Košík připraví fajn sestřih.

 19. ty vole jak já tu ulhanou kriploidní mrtku nemůžu vystát – ještě že je tak blbej a nebojí se s tím jít do televize aby teda ukázal jo tak takový psycho bude když tam půjdu po tom alkáčovi . Ale zaráží mě kolik lidí v okolí ho bude volit ty vole 😀 jako podle mě kdo tohle bude podporovat měl by dostat okamžitě lístek a deportaci min. Poprad a dalej na východ. Neuvěřitelný jak jsou lidi tváří v tvář naprosto jednoduchý volbě zmatení a vylízaní.

 20. košíku, strč si to do prdele. Ono je toho všude málo, těhle sraček, že to sereš i sem? Volby jsou jedna velká šaškárna pro blbce, nemají vůbec žádný význam, stejně jako celá česká politika. Je úplně jedno kterej z těch dvou starejch komoušů bude prezident, prolhaní šmejdi jsou oba, je to úplně jedno (a to píšu s vědomím, že jeden z nich je navíc čobol, ble).

 21. Dobrá zpráva na tom je, že tam nebude Nerudová. Na kofíčko si člověk zajde do kavárny, nebo dobré cukrárny nikoliv jako Danuše na hrad.
  Pavel- je přímočarý a rázný člověk doufám, že bude takový i když bude prezident. Je opravdu na čase začít něco dělat a nevyhazovat peníze za nesmysli, čehož se obávám.
  Babiš- si teď tím nasral do huby, že by nepomohl Polsku, nic méně sním souhlasím v pár věcech co by potřebovalo zlepšit a to je rozhodně stavební zákon, který sliboval pan Bartoš, důchodovou reformu, školství atd.