in

Transsexuální krasobruslařka na zahájení ME 🇫🇮

25.ledna 2023, FINSKO: Během zahajovacího ceremoniálu k Mistrovství Evropy v krasobruslení ve městě Espoo se na ledě objevila i 59letá transsexuální osoba Minna-Maria Antikainen. Jde o první finskou transgender krasobruslařku (sama se definuje jako genderově neutrální žena), která s tímto sportem začala před deseti lety. Organizátoři si prý jako hlavní cíl stanovili rovnost a rozmanitost lidí a Minna-Maria si tím splnila sen.

Ruští reprezentanti tam mají zákaz, ale zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zakharova vystoupení okomentovala na svém telegramovém kanálu: „Dříve se takové parodie promítaly v cirkuse. Seznamte se s novým normálem.“

  1. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :

  2. To už se ti lidi fakt totálně posrali?? To, že má tenhle nemocnej tvor potřebu se zviditelnit, je celkem běžná věc, je to jeden z příznaků tohodle druhu postižení. Že evidentně bruslí tak podruhý v životě, přičemž poprvý to bylo toho dne dopoledne na generálce, a plácá tam sebou jak lempl…nad tím bych snad taky mávl rukou. Ale že se najde tlupa vymrdanců, kteří to schválí a zařadí do programu, jen aby se neřeklo, že jsou netolerantní… Všem lidem se to jebalo do hlav tak dlouho, až to začalo dopadat přesně takhle.

  3. Super, zítra se jdu přihlásit na miss ČR a chci dělat modelku, pak hezky zazpívám na úvod Českýho slavíka, taky namaluju nějaký obrázky do národní galerie a nakonec chci dělat ministryni (no třeba spravedlnosti, to je fuk)… Všude budu tvrdit, že jsem transgender fluidní nevyhraněná chlupatá lesba a běda jak mě nevezmou 😀

  4. jediná kvalifikace je psychické onemocnění HIV LGBTAIDS+ (sorry neznám přesně ty písmenka) ? jako vážně ? Copak chtěj nasrat a převrátit ty tolerantní osoby proti sobě definitivně všechny? Nevím nevím jestli je tohle správnej postup. Tohle je ryzí provokace majority. koho kurva zajímá co má „To nebinárně vesmírný stvoření“ za poruchu, kurva když bude dobře bruslit , tak ať bruslí a vpoho. Proč musí světu sdělovat svoji diagnózu, to nepochopím.

  5. Copak copak nelíbí se vám to ? Vždyť za to bojujeme na Ukrajině vy zmrdi ne ?! Tak si nestěžujte ! Běžte se zeptat Danuše kolik existuje pohlaví.. to je přeci hlavní podporovatelka vašeho Pana Prezidenta Generalisíma ! Začněte už uznávat západní hodnoty vy zmrdi a nebuďte rasisti protože EU se to nelíbí .. a elektromobilitě zdar ! Takže buď zapněte mozky a nebo pokračujete v tom vašem hodnotovém protiřečení.

Smrtící sanitka 🇷🇺

Zbitá dívka v Ústí 🇨🇿