in

Zbitá dívka v Ústí 🇨🇿

ČR: Video z parku v Ústí nad Labem, kde došlo ke surovému napadení mladé dívky (foto 1-4). 15letá útočnice (foto 5-8) jí dá facku, srazí k zemi a pak ji opakovaně dává rány pěstí a kopance do břicha, hrudníku, hlavy i obličeje. Došlo i na tahání za vlasy nebo šlapání na hlavu. Policie již zahájila úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu pokusu ublížení na zdraví a výtržnictví. Už identifikovali útočnici a pátrají po dalších aktérech a také po přihlížejících. MF Dnes v úterý uvedla, že hovořila s agresorkou, která řekla, že si to poškozená zasloužila. Byla to údajně její nejlepší kamarádka, která začala tvrdit, že provozuje prostituci s Němci. Útočnice má nastoupit do dětského domova.

  1. Mě hrozně baví, když si najedeš na Facebooku na nějakou tuhle špínu. Jak používají brutálně filtry aby vlastně nebylo vidět že je to cigna a ve skutečnosti se snaží „vybělit“ :D. Už jen o inteligenci tohoto „druhu“ svědčí četnost „párových profilů“, jako třeba „Sárinka Fero Tancošovi“, zaměstnaní Louis Vuitton, Gucci nebo právě tahleta „přefiltrovanost na bílého 😀
    Musím zajít na Romeu na Faceboou a podívat se, co si o tom myslí místní odpad společnosti, teda jestli tam vůbec nějaká zmínka bude. Protože tohle je tam vždycky rychta. Morgoši nemají nikdy žádné argumenty a jediné co umí vytáhnout, tak je to, že je majorita jen utiskuje. Jako čtení je to hrozně zábavné.

Transsexuální krasobruslařka na zahájení ME 🇫🇮

Salma na premiéře 🇺🇸