in ,

Poslední fotografie

  1. LOOOL c.22 jo jasně během bežné údržby na kterou sou povoláni dokonce 4 mladí nezkušení hejsci se rozpoutá masivní možár z ničeho nic a ty dvě holandské bukvice místo aby slezly jako jejich dva kámoši tak lezou nahoru aby ste drželi v teplém obětí se žhavými plameny za zády…to museli bejt ultra pyče doufám že chcípaly pomalu a bolestivě aspoň ten co tam uhořel 👍🤗

  2. 38
    Nutno dodat, že pan senátor byl obvinění zproštěn. Jeden hajzlík ho křivě obvinil a úžasná americká justice ho nejdříve odsoudila. Důkazy se nakonec ukázaly nedostatečné a hajzlík se přiznal, že si vše vymyslel, bylo už však pozdě. Senátor se rozhodl pro sebevraždu, aby jeho rodina dostala alespoň nějaké odškodnění z životní pojistky, protože jim byl jinak zabaven majetek.

  3. Při vysazení v týlu nepřítele se tyto galerie osvědčily jako záminka pro odpoutání pozornosti nepřátel. V roce 1975 ve Falklandské václe jsem takto odvedl pozornost velké povstalecké vesnice a po mám obklíčení ve stylu roztáhni ramena jsem ji také neutralitzoval. Po sepsání klasického hlášení jsem byl vyznamenán admirálem.

Streamerka přejela psa 🇵🇱

Takový normální den v Indii 🇮🇳