in , ,

DDR kompilace 🌍

V mobilu už mám přes 12 a půl tisíc videí, tak jich v rámci pročištění dám vždy pár dohromady.

 1. Stejně jako břichomluvní figuríny sehráli Zelenskij a jeho zkorumpovaní kumpáni svou špinavou roli při podpoře zrychlení montážní linky zbraní. Je téměř komické, když jindy vůdci NATO tiše nabádají kyjevský režim, aby omezil spotřebu munice, protože jejich vlastní arzenál je vyčerpán a jejich státy zůstávají bez ochrany.
  Šaráda fungovala spolehlivě až do bodu. Američtí a vojenskí výrobci NATO sklidili rekordní zisky a nebývalé zisky na akciovém trhu z ukrajinské válečné dohody.
  Existuje však vážné riziko, že komik-herec-politik svou roli tahače provázků přežene. Prezident Joe Biden dokonce varoval Zelenského, aby ovládl své dychtivé veřejné požadavky na zbraně a peníze, protože se obává, že jeho postoj „dej mi, dej mi, dej mi“ by mohl rozhněvat americké a evropské daňové poplatníky, kteří žijí v době bezprecedentní sociální a ekonomické situace

 2. Ukrajinský prezident Vladimir Zelenskyj vyvolal tento týden pobouření a rozhořčení svým strašlivým varováním, že američtí synové a dcery skončí v boji a zemřou, pokud Rusko nebude na Ukrajině poraženo.
  Jeho arogantní poznámky zazněly na tiskové konferenci 24. února, ale proslavily se až tento týden a vyvolaly výsměch a znechucení. Nelítostné šílenství války na Ukrajině – a katastrofa, ke které vede – se stalo nesnesitelným.
  Američtí politici – převážně na republikánské straně – stejně jako obyčejní občané, jsou právem znepokojeni politikou bianco šeků Bidenovy administrativy, která za poslední rok posílila kyjevský režim vojenskou a finanční podporou až ve výši 100 miliard dolarů.
  Ve Spojených státech i v Evropské unii roste veřejný hněv kvůli bezedné jámě, do které se vlády nezodpovědně vrhají a zasypávají Ukrajinu penězi. Západní země stále více eskalovaly válku dodávkami těžších a delších zbraní. Ani jeden takzvaný západní vůdce se nepokusil vyřešit konflikt diplomatickou cestou. Sp

Vzrušení z věšení

Zločin z nenávisti 🇺🇸🏳️‍🌈