in

Mezi námi děvčaty 🇨🇿

Sbírka skutečných konverzací mezi (převážně) zákaznicí a manikérkou-pedikérkou.

Zdroj: Šílená Nehtařka (Instagram / Facebook)

  1. Taky dělám jako OSVČ… Když se někdo objedná a nedorazí, tak samozřejmě ho zkusíš kontaktovat, aby si neměl ten ušlý zisk. Kolikrát jsem taky narazil na dementa/píču, co si vymysleli nějakou sračku, že nemůžou zrovna dneska dorazit, i když jsou objednaný a za hodinu tu mají být. Tak to kousneš, zkusíš něco vymyslet, být hodnej, ale ve skrytu duše by si ty lidi vyřval, pochcal a ještě zfackoval za to jejich chování, horší je, že nemůžeš, že i takovej kretén ti může to podnikání dost ohrozit tím, co kde bude říkat, nebo někam napíše. Bejt OSVČ je fakt sen-

  2. Od 18 let jsem OSVČ,provádím opravy,montáže a revizní kontroly strojů (nebudu říkat jakých) takže jsem v oboru 28 let a za tu dobu jsem se setkal s hodně prapodivnými lidmi,jeden majitel bordelu mi chtěl platit kurvou,další majitel baru mi chtěl zaplatit písní hrou na kytaru, atd.atd.ale jak už tu někdo psal za tu dobu se to nějak přefiltrovalo a zůstali jen ti s kterýma není problém,Ale na druhou stranu musím zase já smeknout pomyslný klobouček s těmi lidmi co se mnou měli neuvěřitelnou trpělivost,protože jako čerstvě vyučení toho opravdu moc neumíte a někdy to byla oprava pokus omyl,teď už vlastně ani nové kunčafty nepřibírám,práce mám dost.

  3. S chutí som sa zasmial. Ja podnikám v službách už 5 rokov a mám presnú štatistiku. 8-10% klientov sú totálne v piči s hlavou. Chceli by mať z teba koňa ale každý sa naučí ich milo a privetivo poslať dpče keď začnú skúšať tieto svoje tuposti. Ja mám skrz to menej klientov lebo všetku túto verbež som odfiltroval hneď na začiatku.

  4. Před lety mě kámoška (no jo, tak dobře, občas i s výhodami) požádala, jestli bych s ní nešel do podnikání, že bychom si otevřeli salon, nehty, kosmetika, pedikůra. Ona je tam jako vedoucí a jedna z nehtařek, jinak je to formou pronájmu, nemáme zaměstnace, ale jednotlivé pracovnice jsou OSVČ a pronajímají si prostory, finančně to je v poho, salon jede. Původně po mě chtěla, abych aspoň občas dělal recepčního, to jsem odmítl a můžu potvrdit, že minimálně třetina zákaznic jsou neskutečné blbky a píče. Holky mi občas dávají číst konverzaci, je to něco podobného. Nejhorší jsou kancelářské mladé blbky, fanatické matky s mlíkem místo mozku a zbohatlické podnikatelské paničky, ty všechny si myslí, že se kolem nich točí svět.

  5. Krásná přehlídka prvoků a sebestředných pitomců, kteří si možná uvědomují, že jsou to oni, kdo to posral, ale stejně si najdou jakoukoliv, i úplně nesmyslnou záminku, jak to hodit na toho druhého. Jediné, co mě udivilo je, kolik všechny ty píčoviny stojí. Pochybuju o svépravnosti všech těch paniček, které do takových salonů chodí pravidelně.

Znásilnění opilé ženy 🇧🇷

Pracovní nehoda #51 🇧🇷