in

Zbitý Bulíř 🇨🇿🇺🇦

Aktivista Matouš Bulíř, oblíbený hlavně na české dezinformační a proruské scéně, byl kvůli svým lžím konfrontován českými dobrovolníky. Bulíř sice odjel bojovat na straně Ukrajiny, ale častěji tam natáčel různá videa, ve kterých například tvrdil, že na Ukrajině žádná válka není nebo že tam nejsou žádné zbraně a technika ze západu. Také o sobě tvrdí, že má za sebou 13 let bojových zkušeností od policie a armády.

Twitterový profil pod přezdívkou tommy I wallis, který u celého incidentu nejspíš byl, píše, že Bulíř byl předán ukrajinskému veliteli. Ten ho měl údajně po konfliktu naložit do auta a někde zanechat. Bulíř se od 15. března odmlčel a nereaguje ani na příspěvky svých příznivců. Prý dostal naloženo trochu více a bude se delší dobu zotavovat.

Konfrontace Matouše Bulíře českým dobrovolníkem, který na Ukrajině bojuje v 1. linii.

 1. Sorry Kosiku, nemam rada psychouse, take jsem zagooglovala. Teda odkaz tady to vypadá, ze když jde bojovat za Ukrajinu, ze proruskej není. A tu nakladacku- tady to spis vypadá, ze mu nekakej podlej psychous ukradl jim obstarání vybaveni za těch 400’000. No a aby se to neprovalilo, tak ho možná ještě oddelali. Tohle je na vojenskej tribunál- ruinovat vlastni lidi- ta Česka legie musí byt ostuda. Pavel by tam mel zamest. Místo ho integrovat a podpořit, tak ho hrdinové zmrzačí. Za jako hodnoty ti psychousi v legii vlastně bojují, vždyť je to ostuda se mlatit mezi sebou! Ti ani ty Rusy nepotrebujou, aby se eliminovali. A jestli Ukrajinci masakruji Cechy, tak by mel Peter Pavel udělat pořádek.

 2. Jediné co mě překvapuje jak je proruská dezolátská scéna pobouřena nějakým nasílím… Když byla v sobotu ta jejich slavná demonstrace tak kolem projizdelo bilé auto s ukrajinskou SPZ…Dezolát si stoupl před něj a začal do něj mlátit a kopat do zrcátek. .řidič vysedl a začali se prát…. Dezolátí ( ženské publikum ) na videu křičelo..jen mu dej zkurvenemu ukrajinci a podobné sračky….

  Ted najednou vadí když ukurvená dezinformátorská kunda dostane pár pohlavků za lež….

 3. Zkurvená proruská mrdka ,jel si na Ukrajinu dělat jen diváky , fanoušky a možná voliče ..
  Kdo neví o koho jde tak prosím: odkaz

  Myslel si ,že si může plácat lži jaké chce, měl štěstí, že tu jeho „pravdu“ přijeli ověřit tito češi a po amatérsku..
  Řešit to SBU Ukrajiny tak v lepším případě má 10 let v chládku v jiném se prostě ztratí… Nebo pěkně po Wagnerovsku kladivem do hlavy…
  Nebojte zanedlouho už bude na václaváku s Rajchlem nebo jiným dezolátem na podiu…

  Nejlepší je jak ted dezoláti používají nové slovo…. Už to není lež ani , odlišný názor..Ale jiný pohled na věc…Tak se ted říká dezinformaci … Nevěří mediim, tisku, satelitním snímkům…. ale borcovi který v maskáčích mluví bez dukazu nebo druhé osoby na FB tomu věří …

 4. Tyvole, tak pro takovýhle jdou naše prachy na Ukrajinu? Takže oni tam jako kradou a skvěle si žijou z těch peněz, nebo proč jim to vadilo? Kdyby hoši nekradli, neměli by důvod Bulíře sundat. Ledaže…. ledaže by si to objednal ten pičus od aktivních záloh Zdechovský, ten co se umí akorát fotit v uniformě v obýváku.
  Pro „Urkadinu“ pyčo už ani korunu! Aby si tam z toho dobře žili Zdechovskýho hnědokošilatí kluci.

 5. košane, já rád přispěju na chod webu. rád si zanadávám a zavtipkuju v komentech. ale v poslední době to už s tou pičovskou válkou přeháníš. hrne se to ze všech stran, myslím, že aspoň diře by se to mohlo vyhnout. každej kdo udrží chcanku a tužku má zaručeně jediný a pravdivý názor, včetně tebe. je to obtěžující. nechtěl bys to trochu osekat už?
  co třeba raději fotomix? to tady ocení i taková chcanka jako Crha

 6. Mám dvě bejvalky z Ukrajiny. Jedna jižně od Kyjeva, druhá 50 km západně od Chrakova. Kamaráda z Dńepru.
  Ok jako každý normální člověk jsem na straně Ukrajiny…ale jinak je ta země pěkně zkurvená a spoustu věcí, co se tu pokládá za dezinformace, se tam před válkou dělo. Konkrétně naprosto šílená korupce na všech místech a ve všech vrstvách společnosti. Třeba zubař vám odmítne dát blombu, pokud mu nedáte prachy bokem. RTG, všemožný vyšetření – prachy bokem do obálky, jinak bohužel. Školy, úřady, povolení- za všeechny pro nás normální věci tam musítě někomu strčit peníze do obálky jinak to nejde. Je to úplný šílenství. Ruština? Skoro všichni co znám z Ukrajiny mluví spíš Rusky…. Člověk přišel a mluvil Rusky v obchodě, odmítali ho obsloužit, nebo rovnou dostal naloženo. Korupce mezi lidma….kamarád tu ubytoval desítky Ukrajinců ve svých bytech….a pak zjistil, že to mezi sebou kuplířujou. Prostě pár starých Ukrajinek vybiralo měsíční nájemné aniž by on o tom věděl. atd atd.

 7. ŘEKL PRAVDU a násilí na něm provedené nic nezmění. Jako jednotlivec na ukrajině toho nic nezměníš a v tom má pravdu. Takže cikánská férofka, kdy je víc lidí proti jednomu. Kdyby to bylo naopak, tak mluví jinak pičus. kdo mu dal právo ho jakkoliv perzekuovat a mlátit? Od toho jsou snad vojenské soudy a né nějakej namistrovanej pičusek, který nám dělá na ukrajině jen ostudu. Vlastně je dobře, že je na ukrajině, snad tam dostane kulku do hlavy a nebude se dál rozmnožovat a hrát si na soudce a moralistu. Kokot, který hodnotí bojový zásluhy podle toho jestli na někoho vystřelil. Takto bych mohl říct že kuchař co mu tam vaří nemá žádný zásluhy, protože po nikom nevystřelil? Sračka, totální sračka. Bulíř je jen obětní beránek, aby ostatní drželi hubu a báli se říct pravdu. To vidím i tady na místních chadech a jdxv1234 ti jsou stejná pakáž, kdo s nimi nesouhlasí je hnedka nepřítel.

 8. Koukal jsem na ten jeho info web co dělá .. řekl bych, že není úplně všemi názory proruský … Píše že je na straně Ukrajiny ale pak se stačí podívat o čem jede na fejsu tak to vůbec nedává smysl .. takže buď je to fakt dement kterej neví za čím stojí a proč a nebo to je zasranej srab kterej se bojí uvádět to co si doopravdy myslí … Přikláním se k té druhé možnosti

 9. Ja teda nevim, neverim v tomhle konfliktu nikomu ani slovo ale cca pred rokem jsem videl bulirovo video udajne z prvni linie, kde na byli na videu zjevne dost slyset rakety co jim tam litali nad hlavou, nevim treba to nejak zfejkoval, kdo vi, ale taky je dost mozny ze tam par dni, mozna i mesicu byl, z toho akacka si taky parkrat vystrelil, a tenhle dobrovolnik v roli „state hero“ ho tam reze jen kvuli tomu ze rika ze zadnou zapadni techniku nevidel, ani jeho jednotka žádnou nedostala. Tohle chovani nepomuze nicemu ani nikomu.