in

Mrtví Rusové 🇺🇦🇷🇺

Obsah tohoto příspěvku je dostupný pouze pro registrované uživatele.

 1. toje moc zajímavý..že když USa vraždily v jiných zemích…psaly lidé smrt muslimákům…teroristům…
  Když vraždily v iránu obyvatelstvo bombradováním a jugošce bylo to okej…

  pro vás jsou zřejmě jiní lidé, něco mín. Každej rusák je přeci špatnej rusák…a usa je to hodný…
  říkám znovu že v hlavě máte nasráno a guláš z televize…
  Nejenom že neznáte historie a metele sračky, ale ani nevíte a co jde…

  ti mrtví lidé plní příkazy někoho, kdo je nad nimi..i oni jako my, mají rodiny, apod.
  vaše zloba není tudiž vedena správně…měla by bejt vedena na vlády a prezidenty..na TY“ jenž tyto rozkazy dávají… Ty mrtvý co tam ležej jsou lidi stejně jako Vy a já…a umírají za zájmy těch postavených..

  Dnešní svět a naše planeta má jednoho nepřítele a to jsou vlády , korporace, a nad národní společnosti…
  Začni přemýšlet člověče… kdyby rusko chtělo ukrajina je srovnaná se zemí do 2 dnů. A nejenom to…

  Plně na vině je agenda usa,eu,británie…

 2. Rusové byli odjakživa ve své mentalitě násilnická hovada bez špetky úcty k životu, ten u nich nikdy neměl žádnou cenu. Nějaké humanistické ideje v jejich kultuře nemají místo, nikdy tam nic takového nebylo. Co čekat od mixu severských národů, Vikingů a stepních mongoloidních dobyvatelských hord. Putina nelze posuzovat podle evropských měřítek a zvyklostí. On je existence z jiné kultury a mentality, kde rozhoduje moc, peníze a síla, obrazná i doslovné. Novodobý car, zvyklý na neomezenou moc, který se rozhodl, že získá zpět respekt světa spojením Velké Rusi a že zas bude mít minimálně 50% rozhodující vliv na světové dění. On, jako car, je zvyklý, že když něco chce, nenechá toho a NIKDY nepřestane, dokud to nedostane bez ohledu na cokoliv. Lid ? To je pro něj jen masa – prostředek a nástroj pro získání jeho cílů. Lid je mu totálně u prdele, jich mnógo, pořád je z čeho brát a ještě velmi dlouho bude. Úkolem běžného Rusa je jen existovat a jít chcípnout, když to vůdce bude chtít.

 3. americký think-tank konzervativní obranné politiky se sídlem ve Washingtonu D.C. The Jamestown foundation nám sděluje, že Ukrajinců uteklo a je zaregistrováno v Evropě 4 890 639 a do ruska uteklo 5,4 milionu ukrajinců z toho 744 000 dětí a 6 milionů je za rebely … a zdejší naprogramovaní západoukrofilové onanují u mrtvol těch východních .. odkaz

 4. Vzrušují mne mrtví Rusové 👍🏻👍🏻 Vaše Seznamzprávy 👍🏻 Vzrušují mne mrtví Rusové 👍🏻👍🏻 Vaše Seznamzprávy 👍🏻 Vzrušují mne mrtví Rusové 👍🏻👍🏻 Vaše Seznamzprávy 👍🏻 Vzrušují mne mrtví Rusové 👍🏻👍🏻 Vaše Seznamzprávy 👍🏻 Vzrušují mne mrtví Rusové 👍🏻👍🏻 Vaše Seznamzprávy 👍🏻 Vzrušují mne mrtví Rusové 👍🏻👍🏻 Vaše Seznamzprávy 👍🏻 Vzrušují mne mrtví Rusové 👍🏻👍🏻 Vaše Seznamzprávy 👍🏻 Vzrušují mne mrtví Rusové 👍🏻👍🏻 Vaše Seznamzprávy 👍🏻 Vzrušují mne mrtví Rusové 👍🏻👍🏻 Vaše Seznamzprávy 👍🏻

 5. Chápu nasrání lidí, že velmoc, jako je Rusko napadla sousední stát Ukrajinu. Je ale třeba znát i příčiny tohoto konfliktu. To nebylo tak, že se jednoho dne Putin vzbudil a řekl, teď napadneme Ukrajinu. Na Ukrajině proběhl v roce 2014 puč a od doby Ukrajinská vláda vytvářela podmínky pro to, aby se to stalo na doporučení partnerů ze západu. Ukrajina je nástroj. Jednou jsem se kdysi nechtěně dostal na přednášku jednoho poradce pro zahraniční vztahy EU v Olomouci (Šli jsme tam na výstavu, ale spletli jsme si dveře). Ten to řekl jasně a je to pravda. Každá válka vzniká kvůli touze ovládnout zdroje. Rusko je největší stát na světě a vlastní ty největší nerostné zdroje na planetě. Mezi sebou nebojují země, ale korporace, psychopati, kteří tyto zdroje chtějí ovládat. Jsou to hráči na šachovnici a národy a obyčejní lidé jsou figurky. Bohužel, ti to vždycky odnesou. Doufám, že lidstvo, obyčejný člověk na dodiri jednou pochopí, že Rusko, ani Ukrajina není zlo. Zlo je chamtivost těch, kteří řídí tento svět.

 6. Ukrajina má právo na sebeurčení, fandím jim v tom. Když může mít konečně svůj stát po 2000 letech i Izrael, proč by ho nemohla mít i Ukrajina. No jo, ale je tam jeden závažný problém, který si místní Ukrofilové nechtějí připustit.
  Když Sovětský svaz prohrál Studenou válku, tak na územích bývalých socialistických republik zůstalo cca 20.000.000 rusů – zejména na východě Ukrajiny. Ta byla a je víceméně ruskojazyčná.

  Ukrajina nicméně už víc jak 10 let likviduje rusky mluvící na svém území, které jim bylo v roce 1991 přiklepnuto. Nebyli schopni zajistit pro tyto rusky mluvící obyvatele bezpečnost. O tom se psalo i na iDnesu. Stačí, když si v databázi rozkliknete články z let 2010 – 2014. Tehdy iDnes ještě psal docela k věci. Prostě není možné, aby Ukrajina na jednu stranu žádala suverenitu, na stranu druhou nebyla schopná zajistit bezpečnost ruským „menšinám“ (které ale na Ukrajině jdou do milionů osob)

  Tohle nemá řešení – rozhodně ne vytyčenou hranicí z roku 1991.

fotka vybuch 5 clone denik 320 16x9@2x

Nehoda cisterny v Itálii 🇮🇹

IMG 20230320 155957

Drogová válka v Brazílii #17 🇧🇷