in ,

Noční lov 🇺🇦🇷🇺

UKRAJINA: 36.námořní pěchotní sbor ukrajinské armády zveřejnil záběry ze svého nočního lovu ruských okupantů v Doněcké oblasti. Kromě mrtvých a zraněných se podařilo zničit i obojživelné obrněné vozidlo BTR-80.

  1. USA jsou tak dobrosrdečné… přes to ze míří k bankrotu a Rusko s Čínou budou obchodovat bez Dolaru(otázka je jestli se budou přidávat i ostatní významné státy) posílají ze své dobroty miliardy do země kterou 70 % z nich neumí ukázat na slepé mapě. Jen tak, bez vlastních geopolitickych zájmu.
    Bůh zehnej Americe, je třeba toho agenta KGB a všechny dezolaty a flasStence vykopat … (ty Jo to je pocit napsat dezolat)

  2. Ty voleeee … kosticine… já vím ze si tu můžeš mrdat každou sracku kterou chceš a která te zahřeje u srdíčka, ale už me to fakt začíná srát..úplně o pici příspěvky z 50%.
    48% Ukrajina a 2% tvoje legendární příspěvky za které te mám jako Legendu videowebu.
    Minule roky to byl covid teď tahle žumpa..copak vy dementi pořad potřebujete něco řešit a necim žít ? Očkovány- neockovany . Ukrajinec VŠ Rus úplně stejne skupiny.a ja mám lepší argument a Já má pravdu .. fuxking bullshit
    .Stejne nic neovlivníte hádáte se tu jak tupci kdo má větší pero pořad dokola zatimco realita vám kurevsky uniká.. Běžte do pice fakt . Hřib na vás … akorát me sere ze mám děti. Ty bohužel ZŠ nic nemůžou ..taky by si neměl Milane tuhle hru hrát už jen kvůli tvému drobkovi.Fandí se sportovcům a ne válce..jsem namrdany jak pica sorry

silivri de cinnet geciren adam biri kadin 3 kisiyi vurdu 3845 webp

Nezvládnutý rozchod 🇹🇷

YouCut 20230323 122820838 thumb1

O fous #14 🇧🇷