in

Zastřelení útočnice ve škole v Nashvillu 🇺🇸

27.března 2023, Tennessee, USA: 28letá Aubrey Hale zaútočila na soukromou presbyteriánskou základní školu Covenant School, kde zastřelila tři 9leté děti a tři dospělé – 60letou ředitelku Katherine Koonce, 61letou suplující učitelku Cynthii Peak a 61letého údržbáře Mikea Hilla. Hale byla bývalou studentkou, která se identifikovala jako „transgender osoba“ a na sociálních sítích používala mužská zájmena. K útoku si nachystal/a dvě samonabíjecí pušky AR-15 a jednu ruční pistoli. Po 14 minutách od nahlášení útoku ji zlikvidovali policisté (oba střílející důstojníci ve videu a na fotkách). Při domovní prohlídce se u ní našli dvě brokovnice (jedna s upilovanou hlavní) nebo plány školy.

 1. Už na základní škole byl jsem vždycky ten slabší,
  Nevycházel s lidma, oni si to našli.
  Jako předmět šikany, ponižování, bití,
  Tělo plný podlitin, v boji o přežití!
  Každej den s mym ksichtem někdo vytřel
  Učitelé nic nevěděj, dělají to chytře!
  Mistře, musím každýmu zmrdovi říkat,
  Jsem slabej a jsem sám, takže není kam utíkat!
  Psychika v prdeli, no, nedá se utýct, každej pohár
  Ale musí jednou přetýct, plánuju to důkladně, trhavina zbraň!
  Za ty roky terroru přichází moje daň!
  Bomba na dveře, do jídelny vrážim,
  V čase voběda jednoho po druhym srážim,
  V amoku šokuju, střílim teď se cejtim zdravě!
  Dodělám náboje, ten poslední si dám k hlavě!

 2. Korunku tomuhle incidentu nasadil Biden. Představte si tu situaci, že by někdo u Nás (třeba němečtí muslimové) vystřílel školu a v reakci na to by rozvědčík na Pražském hradě uspořádal veřejné prohlášení, které by začal neskutečně trapným vtipem o zmrzlině a čokoládových chipsech za potlesku naší masmediální protodemokratické klaky: odkaz

 3. pokračujem…
  nadále je scénář stejný….

  Ta divka/trans vypadá jak totální trdlo, a najdou u ní doma zbrojní arsenal, a rovnou si upiluje hlaven brokárny a nechá ji doma……
  Po škole chodí jak na procházce.I když tam jde s cílem vraždit…
  KDyž máš dvě ar15 a navíc pistoly, procházíš se po škole..jak na procházce, spíš jak bez duše, a pak se necháš zastřelit při výhledu z okna…. i když víš, že jsou všude benga…do 5 minut..ani ne.

  Stejný scénář u všech…začíná to bejt trapný jak semilníPedo Biden.

 4. ano jakáto klasika….

  V americe je program od CIA, je to MK ultra. Tento program začal s vývojem v 70 . letech…
  Oběti je vypláchnut mozek, a poté je přeprogramován…

  Můžete si tak vybrat jednu obět, která má většinou čistý rejstřík, v okolí je známa jako nekonfliktní, tej vypláchnete mozek a potom ji do hlavy dáte instrukce. Je to z vládní dokumentu jak říkám od cia a přednášky byly v pentagonu.

  Vláda usa skrze tyto černé operace neváhá obětovat děti nebo jakýkoli lidský život….
  A stejná vláda opakuji financuje a cvičí teroristy, stejná vláda podporuje boj a neonacismus na ukrajině…
  Ptejme se proč je tento program v usa a proč se nejvíce střílí v usa?
  Pak si všimnete jak se hned po střílení na školách do nevinných dětí, volá po zákazu zbraní… !
  To je důležité….vláda chce takto omezit držené zbraně…
  Je to díky více věcem, které zde stejně někteří nepochopí…

  Je to stále dokola stejný scénář x let…

 5. jeste nikdy nestrilel sportovec…vysmaty kapitan fotbaloveho ci baseballoveho druzstva…alfa samec…ani vysmata kralovna krasy maturitniho vecirku…alfa samice…tahle moda je rozsirena mezi jedinci co si o sobe samych mysli ze jsou ubozaci…ale nakonec v jejich silenem svete za to muzou ti druzi…ne oni……k tem zbranim v usa…je to tezke…chapu politiky ze do toho nechtej slapnout…zaprve potrebuji i hlasy tehle rednecku co musi mit doma bouchacku a bez ni si pripadaji jako nazi v trni…a tech neni v usa malo…a zadruhe nejake omezeni nebo zasah do zakonu bude desne tezky kdyz to je v listine prav…“ústava Spojených států nepřiznává možnost omezení tohoto práva běžným zákonem ani neklade omezující podmínky“…to bude tezky prolomit…a ty spolky jako NRA ty se budou hodne certit…mam dojem ze nakonec budou muset jit opacnym smerem…skoly apod budou hlidane jako veznice…jen obracene…nikdo cizy dovnitr…vsude ozbrojeny policajti…kontroly…scany…etc…

 6. Ako chladnokrvne odjebať 3 ani nie 10 ročné deti, ja ani neviem, či je za toto aj nejaký primeraný trest. Skurvená vyjebaná vyšinutá piča. Ja som to hovoril vždy, že títo psychopati vytretí to majú v hlavách pošahané a namiesto gejbarov by mali byť zatváraný do blázincov.

  Ale skvelá pracá policajtov, jeden toho všiváká skurveného odjebal druhý dorazil, tlieskam.

 7. Zkurvena chora mrdka. Tady ten povl, co ma v palici nasrano a mysli si, ze je “to” nebo “ono” nebo kdovi jaky odpad, by se mel utracet hned po zjisteni choroby. Homousi jakbysmet. Je to proste nemoc a hotove. At jsou ti lidi jaci chcou, jsou proste nemocni. Priroda odjakziva funguje samec-samice. Z homousu, transgender nebo podobnych zmrdu by nikdy nemohla planeta fungovat. Vybavene, bodka.

YouCut 20230328 182955794 thumb1

Ubitá sousedka 🇻🇳

IMG 20230329 083357

První „miliónový“ zápas v boxu 🇺🇸