in ,

Dron vs. Rusové 🇺🇦🇷🇺

UKRAJINA: Dron ovládaný příslušníky 110.mechanizované brigády ukrajinské armády eliminoval dva ruské vojáky. Střepiny prvního granátu zasáhly jednoho z nich do boku a zad a pak už se nemohl pořádně hýbat, druhý to nejprve schytal do stehna a nakonec mu poslední granát amputoval minimálně jednu nohu.

  1. Jak k tomu pride ale chudak ruskej kluk. Je povolanej, na vyber nema. Musi tam, spi na omrzly zemi, nemá ani sanci se vzdat. A technika ho zabije. Kde jsou Zenevsky konvence a jiny humanitární dohody. Si představ, ze to je tvuj dvacetiletý nebo třicetiletý syn. My se babráme se subjektivním pocity, kdo se citi byt opticky zenou a kdo trochu fyzicky muzem, nepřehlednými symboly, pojišťovna platí nova pohlaví, protože vládne nuda, zabyvame se tim, kdo je transgender a janevimco a v hlave zdravi normalni kluci jsou naši technikou zapadu eliminovani. To neni jako druha svetova si hrat z přesvědčení na vojaky. Tahle hrdinská videa jsou jako když Zelenky dostane miliony a miliony a nikdo je nevidí. Chapu Ukrajince, ale tohle zabíjení neaktivních vojáků me štve.

  2. Sranda, že si honíte ego na pár žoldnéřích, přitom UA ztráty způsobené drony jsou o mnohem větší, a cennější, stačí sledovat. Škoda, že Kóša není nestranný. Mělo by to tady mnohem větší drive. Otázka je, jestli ma koule provokovat naší fašounskou vládu. (V podstatě se k tomu přiznal výběrem příspěvků.) Šli by po něm jak mongolská slepoce po GMO kukuřici!

YouCut 20230329 142400977 thumb1

Nepříjemné probuzení 🇵🇪

Chick Fight19 thumb1 e1680125417923

Chick Fight #19 🇷🇺