in ,

Policista v civilu zastřelil zloděje, který se mu pokusil ukrást motorku 🇦🇷

Moreno, Buenos Aires, Argentina. Policista v civilu zastřelil v neděli kolem půl deváté večer zloděje, který se pokusil policistovi ukrást motocykl, na němž jel se svou přítelkyní. Jelikož zloděje střelil do zad, byl policista zatčen. Druhý pachatel z místa činu ujel.

Seržant Lucas Mallea – který je členem místní policejní preventivní jednotky Ituzaingó a byl v civilu – po výzvě pod výhrůžkou smrti okamžitě sesedl z motorky a se sklopenou hlavou odešel, čímž dal jasně najevo, že nebude klást žádný odpor. Poté vytáhl svou zbraň a začal na zloděje střílet.

Zloděj zemřel o pár metrů dál po třech střelách, z nichž jedna byla do lopatky, druhá do kyčle a třetí do nohy. U mrtvého zločince byl nalezen průkaz totožnosti patřící oběti, kterou několik minut předtím přepadl, a zbraň, která vypadala jako brokovnice, což, jak se později ukázalo, byly jen dvě svařené trubky k sobě omotané černou izolepou.

Státní zástupce Gabriel López z Unidad Funcional de Instrucción (UFI) soudního oddělení Moreno, generál Rodríguez, řekl, že Mallea byl okamžitě od policie propuštěn následně zatčen a obviněn z trestného činu vraždy s přitěžujícími okolnostmi za použití střelné zbraně. Včera 23.5. byl Mallea u výpovědi, která trvala bez mála tři hodiny a při které měl popsat celou situaci a hlavně zbraň, kterou na něj pachatel mířil.

„Viděl jsem „zbraň“ hlaveň byla celá černá, mířil mi s ní na hlavu. V tu chvíli jsem zbystřil, protože jsem věděl, že se mě chystá zabít. Poznal jsem to podle agresivního jednání toho zloděje. Tolikrát mi opakoval, že se mě chystá zabít,“ řekl Mallea v slzách, když byl požádán, aby popsal zbraň, kterou na něj pachatel mířil.

Policista nakonec prohlásil, že neměl v úmyslu zabíjet, pouze chránil sebe a svou přítelkyni.

 1. Mozeme sa rozculovat kolko chceme, u nas(v SR, CR) su zakony take, ze by tolo posudene rovnako. Policajt uz neodvracal bezprostredne nebezpecenstvo a pouzil neadekvatnu obranu.
  Jeden znamy politik M. Knazko mal v dome zlodeja, ktory ho chcel okradnut, Knazko pouzil strelnu zbran, zlodeja zasiahol, ale neusmrtil a sud rozhodol, ze je nevinny.
  Ak by neslo o policajta, ale o obycajneho cloveka, tak sikovnejsi obhajca by to uhral na max. podmienku, ale tu sa jednalo o neprimeranu obranu, nakolko to bol vycviceny policajt, cize by sa u neho nedal pouzit nasledujuci § v trestnom zakone, ktory by mu pomohol. U nas, aj u vas(myslim si, ze mame rovnaku pravnu upravu), by ten policajt mal problemy.

 2. 3 hodinové vyslýchání na 20 vteřinový incident. Za mě: pokud krades, vyhrozujes odprasknutim, míříš na někoho „Hmm zbraní“ co vypadá jako zbraň tak si kurva nes následky. Zlodějna byla vždy riziková „práce“ s kterou musíš počítat že se domů už zivej nevrátis. Jen ty zákony, u nás na někoho vytáhnout airsoftku která vypadá jako Real gun a ty mu nasijes 2 do břicha legálně drženou zbraní protože se bojíš o svůj život tak si jde sednout minimálně na 6 let a budeš za cypa.

 3. Tak mi řekněte, proč si má člověk dělat zbroják, když:
  1) Když ti bude zloděj na ulici zdrhat se šrajtoflí (nebo tady motorkou) a vysypeš do něj zásobník, jdeš si stejně sednout.
  2) Když budeš chtít kámošům v hospodě předvýst rozborku-zborku, máš průser s papírama i bez nich
  3) Když s tím budeš venku střílet třeba ptáky, nebo do stromu do terče, -dtto-
  4) Domácí kutil, kterej z toho udělá pořádnou kropičku, nebo vyrobí tlumič, … opět nelze!
  5) Když už to našiješ do útočníka zepředu, musíš sakra počítat náboje. Jseš na něj nasranej a začneš to do něj sázet jak v jihoamerickým kartelu a opět basa, i když za to nemůžeš. :-/
  Pěkně na hovno tohle.

7605322 t1 enh

Blonde MILF webcam dildo show

IMG 20230524 201142

Dopravní nehoda #33 🇲🇽