in

Napíchnutá na vlak 🇷🇴

Obsah tohoto příspěvku je dostupný pouze pro registrované uživatele.

  1. Bylo jednou jedno malé, svěží a zvídavé dívky jménem Alba. Albinka měla ráda adrenalin, a tak pro ni byla oblíbená destinace železniční trať, která vedla z Bukurešti.

    Bylo jedno krásné ráno, když se Albinka rozhodla, že je na čase znovu navštívit své oblíbené koleje. Přišla na místo, kde trať překračovala les a zastavila se, aby nasála atmosféru. Užívala si zvuky přírody, které byly přerušovány občasným vrčením vlaků.

    Najednou zaslechla hukot, který oznamoval blížící se vlak. Většinou by se uhnula stranou, ale tentokrát si řekla, že si to trochu oživí. Rozhodla se přeběhnout trať právě v době, kdy vlak projížděl. Byl to riskantní manévr, ale Albinka byla adrenalinová jumperka.

    Jenže tentokrát to nevyšlo podle plánu. Když se rozběhla přes koleje, přistihla ji rychlost vlaku. Srazil ji a začal ji vláčet za sebou. Vlak jel dál a dál, Albinku táhl celý kilometr.

    Ale tady příběh nekončí. Strojvedoucí ji hned po zastavení vyprstil a pak se na ní vystřídal s policistou a koronerem.

  2. Je tam neuvěřitelně zaháknutá. Tahle si o svezení na Jánošíka (napíchnutí na hák) zjevně koledovala už dřív, viz fotky v kolejišti.Fotka 9 fajn, ale koroner mohl pro kontrolu sundat i tangáče, aby byl dojem kompletní. Jako vysloveně zbytečné se mi jeví na foto 5 připojovat ji na elektrody EKG a EEG, samozřejmě neznám rumuské předpisy o provedení nezvratných důkazů smrti, jestli se musí napojit na detekci i v případě, že má díru v palici s rozstříklým mozkem, železný hák v žebrech a prokazatelně byla vláčena na sračky na takovou vzdálenost. To bych pochopil tak u Rusáků, ti přežijí leccos. Stejně by mě zajímalo, co se jí v posledním okamžiku vyjma háku prohnalo hlavou a jestli si ještě užila aspoň pár sekund kruté bolesti a uvědomění, že je definitivně v prdeli a fotr zas bude nasraný, že ovce včas neodvedla domů.

0418 nws ocr z facebook 01

Vražda Roberta Godwina 🇺🇸

IMG 20230525 205835

Náboženství zabíjí 🇮🇳