in ,

Nebezpečný ostrůvek

Anglie: Řidiči ve městě Watford mají trochu problémy se zúženou vozovkou.

 1. Ty vole, trochu problémy jakože trochu problémy 😆😆😆

  No já chčiju olej.

  Takhle široká je v Amstru každá druhá ulice a z každé strany cyklistita. Do toho žeru odporný frikandel a v druhé ruce telefon, stará mi ho pod volantem bafá, v autě tak nahuleno, že nedohlédnu ani navolant. A nikdy se ni nestalo něco takového.

  Ne odebrat řidičák, ale usekat pracky takovým

 2. Jedinej chytrej typek v cervenym SUVecku – mrdal na znacky a vzal to tim sirsim prostredkem.
  U nas sice ted vsude cpou ty idiotsky zeleny plastovy sloupky, který mam chut rozkopat, kdyz jdu okolo peso, furt to ale zdaleka nesaha debilite tehle stavby…u nas je jasne videt důvod – proste neci kamos ty sloupky vyrabi a tak pochopitelne vyhral tendr a nasrali je vsude, kde to slo. Ale tohle je čistá stupidita..

 3. Já nevím. Sice mě serou snahy euroretardů o tvorbu debilních ostrůvků a chodníků úplně všude, tedy i tam kde pro ně není místo, ale v tomhle případě se spíš jedná o jinej problém dnešních silnic – to, že řidičák má dneska každej krypl a každá zasraná mamimka, která sice není naprosto schopná ovládat své vozidlo a potřebuje asistenci i na vyjetí z garáže, ale vesele se účastní provozu. Je to trochu jako volby – bohužel to mohou dělat prakticky všichni a potom to vypadá jak to vypadá.

Češka Lenka

Kyle Rittenhouse osvobozen