in

Anticovid protest v Amsterdamu

NIZOZEMSKO: Tvrdý zásah pořádkové policie proti demonstrantům, kterým se nelíbí nová várka přísných opatření. Od 19. prosince nejméně do 14. ledna jsou v zemi zavřené jsou obchody s výjimkou těch, které prodávají zboží základní potřeby, dále restaurace, kadeřnictví, posilovny, muzea, divadla a další veřejná místa. Sejít se nesmějí více než dva lidi.

Ohodnotit příspěvek

30 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. A věděli jste že německý ovčák má nůžkový skus, což znamená, že řezáky musí do sebe nůžkovitě zapadat, přičemž řezáky horní čelisti nůžkovitě přesahují řezáky dolní čelisti? Proto je dobré je použít na zasraný demonstranty, židy, vězně a tak podobně 😀 … No prostě jsou hodně efektivní v kousání a to fakt jako hodně.

  2. MIMOCHODEM: To se jako porad ani po pomalu dvou letech nevi, kdo to vynes?

    Protoze luskoun ani netopyr, jak tvrdili facebookoví „epydemijologové z Visoké školi žyvota“ to evidentne nebyl! Kdyby to vynesla bába z trznice ve Wuchanu, tak uz davno visi i s celou rodinou do sedesatyho kolena!

    Proc se denne intenzivne nepatra o puvodu a neprobiha nonstop informovani verejnosti?

  3. Super konečne štát ukazuje kde je miesto antivaxerov. Výhovorky a kokotiny tipu som mladý nič sa mi nemôže stať napíše iba primitiv! Pohybujem sa v zdravotníctve a každého takéhoto kokota by som vymenil za sestru, zachranara aby si oddýchli od takýchto kokotov?! A samozrejme bez rúška a nároku na mzdu. Napíše to len tupohlavec kotry nikdy nevidel takéhoto človeka umierať, alebo to nemal v rodine.

  4. Na piču no. Nejsem očkovanej a nemám v plánu do toho jít jen proto,abych měl pokoj a mohl kulturně žít. Když bych věřil tomu, že mi to zdravotně pomůže,tak ok. Ale tím, že za to nabízeli lístek do tomboly,kde můžeš vyhrát telefon nebo kecky,jak někde na mysliveckým bále. Tenhle candrbál by měl skončit. Proč to nenechaj na rozhodnutí dotyčnýho člověka,bez nějakejch omezení. Lepší by bylo nabídnout třeba slevu na dani,na to by Češi slyšeli a prostě žít jak dřív. A argumenty o přeplnění nemocnic neberu. To se může někde stát,ale za to můžou bejvalý vlády.

  5. ač nejsem nějaký zastánce lidi co takhle jdou kvůli nějakým restrikcím proti fízlum s pendrekama, tak tady je vidět, že řežou starší lidi (50+ ?) a né žádné mladé provokatéry. Je to sice kratké střižené video, ale třeba ten pár starší vždyt je nijak neohrozil/nenapadl. Tak si říkám piča, takovým fízlum za takové chování bych i přal at na ně dopadne nějaky ten šutr, kostka, nebo molotov… To dělají vždy vypatlanci nebo jsou mezi nimi normální lidi, co prostě za plat teda jdou a bouchnou si. Samozřejmě jsou lidi provokatéři co si zaslouží naložit ale tihle…

Motonehoda #16

Dopravní nehoda #8