in , ,

Dopravní nehoda #8

26.prosince 2021, RUSKO: 36letá řidička dostala na zledovatělé silnici u Novgorodu smyk ve svém voze Kia a v protisměru se střetla s kamionem Renault Premium. Na místě zemřela ona a její 41letý manžel. Vzadu seděly v dětských sedačkách jejich dvě dcery ve věku 2 a 6 let. Starší utrpěla pohmoždění zápěstí a levého ramene a hospitalizaci nepotřebovala. Mladší utrpěla pohmožděniny na mozku, zlomeninu týlní kosti a mnohočetné zlomeniny bérců na obou dolních končetinách. Navíc u ní byl diagnostikován traumatický šok prvního stupně. Byla hospitalizována v novgorodské regionální dětské nemocnici.

  1. Ľahko sa kecá do šoférovania ostatných, že keby nejazdili jak kokoti, nedostali by šmyk. Kým sa to nestane aj vám. Niekedy sa stane, aj keď jazdíte bezpečne na 150%.
    Ja som išiel pomaly do kopca, trochu mokrá cesta a v zákrute zrazu ako keby mi volant nefungoval. Bol tam úplne nový asfalt, akurát rozpočet nevyšiel na vyfrézovanie. V ten deň na tej istej ceste zomrelo tuším 12 ľudí. Vôbec sa nečudujem.

Anticovid protest v Amsterdamu

Zbitá přítelkyně