in ,

Náckové vs. menšina

23.června 2021, Moskva, RUSKO: Pochod ruských nacionalistů ulicemi Moskvy za pokřiků „Rusko Rusům“ a „Moskva Moskvanům“ se nelíbil skupině Dagestánců, jednomu muži z Kyrgyzstánu a 21letému Amiršovi Husejnovi z Tádžikistánu. I když bylo za chuligánství zatčeno více osob, jedinému Husejnovi byla vazba prodloužena o dva měsíce, hrozila mu pokuta až milión rublů nebo vězení na 7 let. Tádžická ambasáda v Moskvě se za něj postavila a pomáhala jeho právníkovi s obviněním (jak to nakonec dopadlo, netuším). Husejna vyzval do souboje jeden na jednoho vůdce nácků, který se nakonec vzdal.

  1. Od doby, co se Rusko nasralo do Ukrajiny, se zdejší komunita za každou cenu staví proti čemukoliv ruskému :-))) V tomto případě se tu objevují samí podkuřovači islámských krys. Ještě nedávno by na ně každej nadával. Jste tupci, nevíte, co chcete, jenom hloupě jdete s davem jak přes kopírák :-))) Dávejte mínusy na tenhle komentář, ať víme, kolik vás tu je, komedianti :-)))

2630432 end 22 epk wreck still images 1 credit falklands maritime heritage trust and national geographic. caption taffrail and ships wheel aft well deck

Objevení vraku lodi Endurance

IMG 20220310 232416

Panenky pro dospělé