in

Brutální rasistický útok

11.března 2022, USA: 67letá asijská žena byla u vchodu do domu ve městě Yonkers (stát New York) brutálně zbita 42letým afroameričanem jménem Tammel Esco. Ten ji do hlavy a obličeje udeřil více než 125krát, dupal na ní nohou, plival na ni a rasisticky jí nadával. Žena se léčí v nemocnici s četnými pohmožděninami a tržnými ranami, zlomeninami v obličeji a krvácením do mozku. Esco byl zatčen a obviněn z napadení a pokusu o vraždu – obojí jako zločin z nenávisti. „Toto je jeden z nejděsivějších útoků, jaké jsem kdy viděl,“ uvedl v pondělním prohlášení policejní komisař Yonkersu John J. Mueller.

  1. jednou se na ronnie.cz nekdo ptal, co ma delat za sport, kdyby ho treba napadlo nejake (takovehle) 120ti kilove prasoidni hovado – poradili mu „myslivectvi“ .. me to video skoro pripada jako utok kance, akorat kancove utoci vetsinou na lovce, ze je ti zmrdi lovej, mozna ze ho ta pani predtim treba balila .. nicmene skoda, ze myslivost ji zjevne nic nerika ..

  2. Nebudu si to ani pouštět, ale dle popisu bych takový zmrdy rovnou eliminoval s nějakým rychlosoudem aby to stálo opravdu minimum úsilí a energií. Na tohle by se hodil nějaký obří lis, co padá samotíží na jeho zasranou palici. To by někdo měl řešit, páč černej a asiat nejde dohromady, tam je rasistická nesnášenlivost vůbec největší. Je dobrý, že když se asiati semknou, tak dokážou úplně všechno a vždycky… fandím jim v tomhle boji.

Leo Beránek – Kluci z basy

Penaltové hody