in

Leo Beránek – Kluci z basy

Prudce inteligentní a mírumilovný český umělec Leo Beránek (31) vypustil loni před Vánocemi videoklip z věznice na Pankráci, kde si odpykává šestiletý trest. Klip byl natočen na nelegálně držený chytrý telefon, za což prý Leo putoval na čtvrt roku na samotku. Do vězení se dostal nešťastnou náhodou, když si v roce 2018 jistý muž způsobil o Leovu nohu a pěsti otevřenou zlomeninu čelisti a otřes mozku. O pět dní později pak v parku v pražské Lhotce Leo údajně nejprve srazil z lavičky a následně udeřil svého vrstevníka, který chodil o berlích – mělo jít o dealera drog, který mu měl prodat nekvalitní zboží. Poté podle obžaloby zbil teleskopickým obuškem mladíka, jenž se napadeného zastal. Dalšímu ze zastánců hrozil, že mu zastřelí psa. Podle expertízy psychologa a psychiatra má Leo „snížený práh spouštění agresivního chování, poruchově strukturovanou osobnost a IQ na spodní hranici průměru“. Tohle všechno však vyvrací níže uvedený videoklip, ve kterém se očividně výrazně napravený Leo ukazuje s novými přáteli a novými kvalitními tetováními, jejichž tvorba je ovšem ve vězení zakázána.

  1. Bohužel to je tak, že kriminál u nás už neznamená žádnej trest, kromě tedy toho odnětí svobody. Muklové mají přece svoje práva a tak se jim nic jinýho dělat nedá. Trest je to jen dokud si mukl na ten život nezvykne, popřípadě neudělá mezi cigošema kámoše (jako tady umělec beránek). Bachařů je málo, za ty prachy to nikdo dělat nechce, benefity z minulých dob jsou pryč(krom renty, která už ale mladý lidi neláká, stejně jako docela velikej nástupák), ač venku si lidi myslej, jak jsme královsky placený. Nejsou žádný 13. platy, příplatky za noční, víkendy nebo svátky. Jediný co nám daj je 10% právě příplatek za směnnost, což není žádný terno. Dřív fungovaly třeba služební byty, mohl si tam po dobu co si sloužil bydlet za pěkný peníze, dokonce i případně byt odkoupit. Dneska nic. A pracujte si s těmahle dementama, na který už dneska nemáte žádný páky. Vedení jde absolutně proti svejm lidem, skoro denně jsou v base „kolegové“ z GIBSu, který místo muklů vyslýchaj dozorce, protože si kdejakej Varga nebo Žiga stěžoval. Za 30k jste v podstatě jednou nohou v kriminále, protože

  2. Na Pankráci na druhém patře jsme měli i televizi na pokoji (propašovanou), ale nechápu když máš výhody proč uděláš video a každý mu vše domrdáš.

    Tak že, místo klidu samej filcunk, stěhování a další sračky. A dost se divím, že dostal 3 měsíce díru, protože maximálně je 30 dní – teda bylo za mě. Pak musí pustit a po nějaký době znovu.

    Upřímně mu přeju Horní Slavkov a nebo K1 ve Vinařicích tam by zažil kolotoč. Koště vymrdaný

  3. asi pred 10ti lety mel jedno obdobi, kdy jezdil na slapy, snazil se tam zapusobit na diskotece na „Cecku“ .. rikali jsme mu „kureci nohy“ .. asi 10x tam malem dostal po tlame a pak tam prestal jezdit curak .. jednou to uz vypadalo, ze se me pokusi napadnout, vysral se na to ale nakonec, pac je mi po prsa a jeasi o 30 kilo lehci a mel ssebou jen malo a samy slaby ty svy miniony …

  4. Vyjadřovat se k IQ tady těch dementů nemá smysl.Mě spíš udivuje ta hezká cimra,kde jsou ubytováni a živeni z našich daní.Podobně jak někde na intru o pár let dřív.Nemuselo by být špatné,tady postavit něco ve stylu Thajského Bang Kwangu.A nebo ještě líp,je posílat rovnou tam.Tam se rovná každý trest delší než pět v podstatě trestu smrti.

IMG 20220317 034902

Po útoku mačetou

IMG 20220317 121456

Brutální rasistický útok