in ,

Zastřelení Lawrence Knudsena 🇺🇸

27.března 2022, Arizona, USA: 56letý Lawrence Knudsen zavolal na 911 a řekl dispečerovi, že plánuje spáchat sebevraždu. Během telefonátu Knudsen uvedl, že má sice zbraň, ale že nechce zranit žádné policisty. Při konfrontaci s policií Knudsen opakovaně zvolal „Udělám to“ a kráčel směrem k důstojníkům. Na příkazy, aby ustoupil, nereagoval. Policista Nye proto vystřelil z paralyzéru, zatímco policistka Nylanderová spustila ostrou palbu. Policie uvedla, že jediná ona neměla během střelby aktivovanou tělesnou kameru, ale neupřesnila proč. Další přítomná policistka McCorryová se do akce nezapojila (než se nachystala bylo po všem). Posléze se ukázalo, že Knudsen držel v pravé ruce elektronickou cigaretu a v levé mobilní telefon. Policisté mu poskytli první pomoc, ale nakonec zemřel v nemocnici.

Ohodnotit příspěvek

-18 Hodnocení
Líbí Nelíbí

    • To je blbost. Ti říkám, že zrovna v USA budou tak dobrý a ostrý policistky, že u nás ta nejšpičatější špička policajtů se jim skoro nevyrovná. Spoustu chyb je i od chlapů, taky se tam serou různě prapodivný a nemotorný chlapi a co naděláš? Cajtů je prej obecně málo i přes vysoký počet žen, takže bez nich by to bylo ještě horší. Navíc ženský můžou šacovat zadržený ženský a celkově je od nich určitej přínos na 100%. Jasný že v krizovkách, fyzicky atd. jsou na tom obecně chlapi o hodně líp, ale i mezi ženskejma jsou typy, že bys jí ani facku nestačil dát a už bys ležel spoutanej na břiše a prosil, že to bolí 😀

    • No práveže nie, on totiž možno chcel peniaze z poistky pre rodinu, ktoré by sa samovraždou nezaplatili. A tak sa to rozhodol riešiť tým, že sa nechá zastreliť, lebo však zavinenie cudzou osobou. No len americké poisťovne toto museli riešiť natoľko často, že jednoducho zaviedli takú vec, že Samovražda políciou. A tak, pokiaľ je to takto zrejmé ako na videu, tak to mnohé poisťovne klasifikujú ako samovraždu, týpek je mŕtvy, a rodina aj tak nemá ani cent.

Bitva o Maratu 🇸🇾

Britská pěchota během Krymské války 🇬🇧