in ,

Grznár vs. Dynamic + Bejr 🇨🇿

ČR: Na turnaji Clash of the Stars nejprve porazil kulturista Filip Grznár romského rappera Adama Josefa alias Dynamica a poté na něj do oktagonu naběhl přestrojený youtuber Aleš Bejr. Ten měl s Grznárem domluvený fight podle pravidel thajského boxu, ale Filip prý následně otočil a chtěl pravidla MMA. Grznára teď vyzval další Rom Jaroslav Kotlár ze slavné bezpečnostní agentury, ale kulturista ho odmítl – místo něj se však nabídli další kulturista Karlos Benda a Martin „Budík“ Budín.

Ohodnotit příspěvek

-93 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Jednak jsou oba zcela jiné váhové kategorie. Sádelnáč by musel začít něco dělat a ta tupá gorila by si musela vybrat někoho sobě rovného. Oba pleskohlavci se dobře znají z posilovny což koluje stále na netu. Slovy jde o divadlo pro lidi a o vytřískání peněz. Grznár nebude zcela hloupý. Spíš pochopil na co to může hrát a potřebuje sledovanost(prachy).

  2. Tohle je jako fotbal. Sport buzerantů. Koho může bavit dívat se jak dvě nasteroidovaný vymaštěný a upocený hovada po sobě lezou. A vzhledem k zaplněnosti arény, jsme opravdu stát vylízanců.
    Vést rozhovor s někým, koho dokáží vyhecovat kecy jako „Byl to dobrý zápas, dal jsem do toho srdíčko… bylo to pro mě hodně emocí“… A hnedka všichni gumáci v publiků – „wooouuu“.
    My si tu vládu a prezidenta kterého máme opravdu zasloužíme. Je to jen odraz společosti.

  3. Znám spousty lidí co tenhle sport sledují a taky k tomu odpovídají jejich myšlenky a chování ať už ve společnosti, tak doma. Většina je rádoby svalnatců, a jednoduchých lidí. Co je to kurva za sport, si s někým dát po hubě a ještě za to dostat takový prachy a ještě se tím po světě chlubit jaký jsem dal KO. To je můj názor!

Střelba ve Philadelphii 🇺🇸

Smrtelná havárie MV-22 Osprey 🇺🇸